مدافع میانی به یکی از دغدغه‌های منچستریونایتد تبدیل شده است و حالا جیمز تارکووسکی گزینه جدید شیاطین سرخ در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا است.

در حالی که ضعف خط دفاع منچستریونایتد بشدت مشهود است و هری مگوایر نیز روزهای بسیار بد خود را سپری می‌کند، اما مدیران این تیم تصمیم گرفتند تغییری در فاز تدافعی خود نداشته باشند.

این در حالی است که سولسشائر خرید یک مدافع میانی را به باشگاه داده بود و گزینه‌هایی چون دیلیخت، اوپامکانو و کولیبالی از گزینه‌های سرمربی نروژی بودند.

اما اد وودوارد ترجیح داد ابتدا مدافعان متعدد خود را به فروش برساند و سپس یک مدافع جدید جذب کند.

هر چند روز آخر نقل و انتقالات کریس اسمالینگ فروخته شد، اما منچستریونایتد ترجیح داد یک مدافع چپ را از پورتو خریداری کند و از خرید مدافع میانی سر باز زد.

در اینجا بخوانید:

نهایتا در آغاز لیگ برتر انگلیس در فصل جدید تیم سولسشائر روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و علاوه بر بی انگیزگی بازیکنان که بسیار مشهود به نظر می‌رسد، از سه بازی اول، یونایتد دو بازی خانگی را به بدترین شکل ممکن باخته و روزهای بحرانی را سپری می‌کند.

تا جایی که شایعه حضور پوچتینو در اولتدرافورد بسیار شنیده می‌شود.

پنجره نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نزدیک به یک هفته است که بسته شده و شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیران منچستریونایتد خیلی زود، فعالیت خود را برای خرید بازیکن در پنجره‌های بعدی مخصوصا تابستان ۲۰۲۱ آغاز کرده‌اند.

گفته می‌شود سانچو و اریک هالند هدف‌های منچستریونایتد در نقل و انتقالات بعدی هستند و علاوه بر آن‌ها خرید یک مدافع میانی هم بدون شک انجام خواهد شد.

میرر امروز مدعی شد که جیمز تارکووسکی مدافع میانی برنلی حدیدترین گزینه منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا است و از بین او، کولیبالی و اوپامکانو یک نفر جذب خواهد شد.

البته در صورتی که سیاست‌های فعلی وودوارد در آینده نیز دنبال شود، بعید است شاهد اتفاق جدیدی در پروژه جذب بازیکن توسط شیاطین سرخ باشیم.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز