منچستریونایتد را باید پر افتخارترین باشگاه لیگ برتر انگلیس نامید، البته که در این زمینه رقابت سختی در طول این سال‌ها داشته اما همواره با فرگوسن به بهترین‌ها رسیده است.

باشگاه منچستریونایتد این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و در بحران به سر می‌برد.

اهداف سولسشائر هیچ کدام محقق نشده و منچستریونایتد با ضعف‌های فراوان فصل را خوب آغاز نکرده و شکست سنگین دیروز مقابل تاتنهام در لیگ برتر انگلیس جایگاه سولسشائر را به خطر انداخته است.

هر چند مدیریت باشگاه نیز در تابستان ۲۰۲۰ عملکرد ضعیفی از خود بجا گذاشته و بازیکنان مد نظر سرمربی را آنچنان باید و شاید جذب نکرده است.

از طرفی با وجود ضعف مفرط خط دفاع منچستریونایتد هیچ تلاشی برای خرید بازیکن در این پست نیز صورت نگرفته است که جای تعجب دارد.

با این حال این باشگاه همواره و در طول تاریخ از بزرگ‌ترین تیم‌های انگلیسی بوده که برای جام‌های مختلف مدعی قهرمانی بوده است.

زمانی بابی چارلتون اسطوره باشگاه بود و با آن به افتخارات بزرگی رسید. دوران با شکوه الکس فرگوسن از یاد هواداران منچستر هیچگاه فراموش نخواهد شد.

اما پس از فرگوسن شیاطین سرخ هنوز به آرامش گذشته نرسیده‌اند و هیچ کدام از مربیان جانشین او نتوانستند جای خالی سرمربی پر افتخار منچستر را پر کنند.

دیوید مویس، لوییس فن خال و حتی مورینیو از زیر سایه سنگین فرگوس خارج نشدند و سولسشائر نیز پس از یک سال و نیم دوران پر فراز و نشیب باز هم به منطقه خطر اخراج رسیده و احتمالا بزودی او هم همانند دیگر مربیان صندلی داغ فرگوسن را ترک خواهد کرد.

دوشنبه کوئیز ۱۸ رافان نیوز به تاریچه باشگاه منچستریونایتد اختصاص یافته و سوالاتی را پیرامون آن طراحی کرده است.

باشد که با پاسخ به آن‌ها دقایق هیجان انگیز و مفرحی را گذرانده و دانش خود را نسبت باشگاه منچستریونایتد محک بزنید.

کوئیز ۱۸

منچستریونایتد این روزها شرایط خوبی ندارد و حتی صحبت از برکناری سولسشائر به میان آمده است.

با توجه به پیشینه پر افتخار منچستر مخصوصا در زمان الکس فرگوسن دوشنبه کوئیز ۱۸ رافان نیوز به این پیشینه اختصاص یافته و سوالاتی را پیرامون این باشگاه و از زمان تاسیس تا به حال اختصاص داده است.

رافان نیوز با کوئیزهای خود علاوه بر فراهم کردن شرایط سرگرمی مخاطبان، قصد دارد اطلاعات آن‌ها را نیز محک زده و بر دانششان بیافزاید.

از طرفی در آینده این کوئیزها با جوایز ارزشمند خواهد بود و سعی می‌کند فضای هیجان انگیزی را در دوشنبه های هر هفته ایجاد کند.

موفق باشید