منچستریونایتد و ساوتهمپتون در هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس یک شب عجیب را رقم زدند و شاگردان سولسشائر با پیروزی تاریخی ۹-۰ حریف خود را درهم کوبیدند.

منچستریونایتد پس از توقف مقابل آرسنال، این بار در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ جزیره میزبان ساوتهمپتون بود.

هنوز دو دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که هافبک ساوتهمپتون از بازی اخراج شد تا کار برای بازیکنان این تیم سخت شود.

منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و با حملات مدام بالاخره دقیقه ۱۸ روی ارسال لوک شاو از سمت چپ آرون ون بیساکا خود را به محوطه جریمه حریف رساند و با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.

دقیقه ۲۵ این بار میسون گرینوود با یک پاس از سمت چپ راشفورد را در محوطه جریم صاحب توپ کرد تا او دومین گل را هم برای منچستر به ثمر برساند.

کمی بعد ساوتهمپتون با یک ضربه ایستگاهی دروازه منچستریونایتد را تهدید کرد، اما دخیا با واکنشی عالی مانع باز شدن دروازه خود شد.

در اینجا بخوانید:

پس از آن منچستریونایتد دوباره بر بازی مسلط شد و دقیقه ۳۴ روی حرکت و ارسال راشفورد از سمت راست، بدنارک مدافع حریف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۳۹ باز هم روی ارسال لوک شاو از سمت چپ این بار ادینسون کاوانی با ضربه سری زیبا گل چهارم را هم برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

نیمه دوم هم منچستریونایتد برتر از ساوتهمپتون بود و دقیقه ۶۹ آنتونی مارسیال روی ارسال دقیق برنو فرناندز با ضربه سری محکم دروازه حریف را باز کرد.

دو دقیقه بعد ضربه گرینوود با واکنش دروازه‌بان ساوتهمپتون همراه شد و مدافع این تیم توپ را به پشت محوطه جریمه دفع کرد، اما مک تومینای با شوتی تماشایی دروازه میهمان را برای ششمین بار باز کرد.

منچستریونایتد دست بردار نبود و در دقایق پایانی هم حمله می کرد، در نتیجه آن دقیقه ۸۷ صاحب یک ضربه پنالتی شد که برونو فرناندز آن را تبدیل به گل کرد.

این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد مارسیال روی پاس ون بیساکا در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل دیگر برای یونایتد به ثمر رساند.

دقیقه ۹۳ هم دنیل جیمز برای منچستریونایتد گلزنی کرد تا این تیم در یک شب رویایی از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس ساوتهمپتون را با نتیجه ۹-۰ از پیش رو بردارد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا