منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس باز هم شکست خورد و این بار مقابل واتفورد با نتیجه ۲-۰ مغلوب شد.

منچستریونایتد و واتفورد در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به میزبانی ورزشگاه خانگی واتفورد با هم رو به رو شدند. در نیمه اول دو تیم کار خاصی انجام ندادند و توپ بیش‌تر در میانه زمین جریان داشت.

اما نیمه دوم شروع متفاوتی داشت و واتفورد حریف پرآوازه را غافلگیر کرد. دقیقه ۵۰ روی یک ارسال ایستگاهی از سمت راست و ضربه سر کاباسله، ایسمائیل سار در دهانه دروازه منچستریونایتد صاحب توپ شد و ضربه‌ای زد که با اشتباه دخیا وارد دروازه شد.

سه دقیقه بعد خطای ون-بیساکا روی سار باعث اعلام پنالتی برای واتفورد شد. توری دینِی پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت حرکت دخیا گل دوم واتفورد را به ثمر رساند.

منچستریونایتد پیش کشید و دقیقه ۵۸ ضربه مک‌تومینای از روی قوس محوطه جریمه واتفورد با واکنش دروازه‌بان این تیم همراه شد و برگشت داده شد. در ادامه شاگردان سولسشائر توپ و میدان را در اختیار داشتند و حمله می‌کردند.

منچستریونایتد با وجود تعویض‌های سولسشائر و آمدن پل پوگبا و گرینوود نمی‌توانست موقعیت گلی ایجاد کند و واتفورد هم در چند ضد حمله ناکام بود. دقیقه ۶۸ ضربه سر گرینوود روی ارسال از سمت راست راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

چند دقیقه بعد هم ضربه از راه دور پوگبا در اختیار فوستر دروازه‌بان واتفورد قرار گرفت. دقیقه ۸۳ پوگبا روی همکاری با مارسیال مقابل دروازه حریف به توپ رسید و ضربه‌ای زد که با عکس‌العمل مناسب فوستر رو به رو شد.

دو دقیقه بعد هم پاس دیدنی پوگبا پشت مدافعان حریف به گرینوود رسید و ضربه والی او از بالای دروازه واتفورد بیرون رفت. در ادامه تلاش منچستریونایتد برای جبران نتیجه به جایی نرسید و این تیم مقابل واتفورد در لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی