تیم فوتبال منچستریونایتد با شکست ۷ بر ۱ لاسک اتریش در مجموع دو بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به یک چهارم نهایی صعود کرد.

منچستریونایتد با اندوخته‌ای مطمئن از بازی رفت که در آن با ۵ گل میزبان اتریشی را شکست داده بود، در بازی برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا میزبان لاسک بود.

در این بازی اوله گونار سولسشائر با ترکیبی از ذخیره‌های خود به میدان رفت تا بازیکنان اصلی فرصتی برای استراحت و ریکاوری لیگ فشرده و فرسایشی جزیره را داشته باشند.

نیمه اول لاسک بهتر از حریف نامدار خود عمل کرد و در دقایق ابتدایی یک فرصت عالی را از دست داد. توپ برگشتی ضربه آندراده که به دیرک دروازه یونایتد برخورد کرده بود، با شوت وینزگر به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

با وجود ادامه برتری لاسک، تا پایان نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و تساوی بدون گل پایان کار آن‌ها در نیمه اول بود.

در اینجا بخوانید:

اما لاسک دقیقه ۵۵ و در نیمه دوم بالاخره مزد بازی خوب خود را گرفت و به گل رسید. پشت محوطه جریمه وینزگر با پاس میچورا صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی میهمان را در اولتدرافورد پیش انداخت.

اما منچستریونایتد خیلی زود نسبت به این گل واکنش نشان داد و دو دقیقه بعد خوان ماتا، لینگارد را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد تا او زننده گل تساوی شیاطین سرخ باشد.

در ادامه بازی متعادل و آرام دنبال شد و منچستریونایتد بخوبی حریف را کنترل کرد. نتیجه آن در دقیقه ۸۸ به ثمر نشست، جایی که باز هم با پاس عالی ماتا و این بار با ضربه فنی و دقیق مارسیال یونایتد به گل رسید تا بازی را با پیروزی به پایان برساند.

نهایتا منچستریونایتد در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا و با شکست ۲ بر ۱ لاسک اتریش در مجموع به پیروزی ۷ بر ۱ دست یافت و به یک چهارم نهایی صعود کرد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز