منچستریونایتد بجای سانچو، عماد ترائوره وینگر ۱۸ ساله آتالانتا را در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خرید، اما این بازیکن در ژانویه ۲۰۲۱ به شیاطین سرخ اضافه خواهد شد.

در حالی که اد وودوارد با وعده‌های شیرین جذب بازیکنان بزرگ هواداران منچستر را امیدوار کرده بود، اما در عمل هیچ کدام از وعده‌ها عملی نشد تا این فصل بنوعی کابوس هواداران منچستریونایتد باشد.

آن‌ها اولین بازی خود از فصل جدید را در خانه مقابل کریستال پالاس ۳ بر ۱ شکست خوردند، هفته بعد بسختی برایتون را ۳ بر ۲ بردند و هفته چهام لیگ برتر انگلیس هم در اولتدرافورد مقابل تاتنهام مورینیو شکستی تحقیر آمیز را با نتیجه ۶ بر ۱ تجربه کردند.

با این نتایج سولسشائر در خطر اخراج قرار گرفته و حتی گفته می‌شود که مدیران منچستر مذاکراتی را با پوچتینو برای هدایت تیم فوتبال خود ترتیب داده‌اند.

از طرفی عملکرد بسیار ضعیف وودوارد در خرید بازیکن، هواداران منچستریونایتد را بسیار عصبانی کرده و او را مقصر این ناکامی‌ها می‌دانند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که سانچو مدت‌ها گزینه اول منچستریونایتد در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ بود اما این باشگاه در نهایت نتوانست رضایت دورتموند را برای خرید او جلب کند.

با این حال شیاطین سرخ در روز آخر پنجره نقل و انتقالاتی تابستان ۲۰۲۰ ادینسون کاوانی مهاجم ۳۳ ساله و آزاد اروگوئه‌ای را جذب کردند و همچنین برای عماد ترائوره وینگر ۱۸ ساله آتالانتا با باشگاه ایتالیایی توافق نامه‌ای را به امضا رساندند.

عماد ترائوره که در فصل گذشته سری آ دقایق کوتاهی فرصت حضور در ترکیب آتالانتا را پیدا کرده، از نظر مدیران یونایتد از توانایی و استعداد لازم برای درخشش در فوتبال جزیره برخوردار است.

منچستریونایتد برای ترائوره جوان و اهل ساحل عاج، ۴۱ میلیون یورو به آتالانتا پرداخت کرده است. اما با توجه به عدم دریافت مجوز کار این بازیکن در مدت زمان کوتاه تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستان، او را در ژانویه ۲۰۲۱ به ترکیب خود اضافه خواهد کرد.

این در حالی است که پارما نیز دنبال عماد ترائوره بود و به گفته مدیرانش حتی به توافقات خوبی هم با آتالانتا دست یافت. اما در نهایت باشگاه منچستریونایتد در خرید ترائوره پیشی گرفت و باید دید این بازیکن چه عملکردی در اولتدرافورد خواهد داشت.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز