درخشش برونو فرناندز در ترکیب منچستریونایتد باعث شده تا این بازیکن مورد توجه دو باشگاه بزرگ اسپانیا یعنی بارسلونا و رئال مادرید قرار بگیرد و در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ از بازیکنان محبوب باشد.

زمستان ۲۰۱۹ بود که منچستریونایتد با نظر سولسشائر برونو فرناندز را از اسپورتینگ پرتغال جذب کرد و این بازیکن بلافاصله به بهترین بازیکن شیاطین سرخ تبدیل شد.

درخشش فرناندز در ترکیب منچستریونایتد به حدی محسوس بود که از نگاه تماشاگران بعنوان بهترین بازیکن فصل شناخته شد، در حالی که فقط یک نیم فصل در اولتدرافورد بازی کرد.

این نمایش‌های عالی از هافبک خلاق پرتغالی باعث شد که نظر تیم‌های بزرگی به او جلب شود.

نشریه سان انگلیس مدعی شد که دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید نظر مثبتی به بازی فرناندز پیدا کرده‌اند و قصد دارند و او را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ مورد هدف قرار دهند.

هم رئال مادرید و هم بارسلونا در تابستان ۲۰۲۰ بدلیل محدودی‌های مالی خریدی جدی نداشته‌اند و بارسا تنها سرجینیو دست را به خدمت گرفته است.

بنابراین احتمالا در تابستان ۲۰۲۱ فعالیت چشمگیری در جذب بازیکن خواهند داشت. مخصوصا رئال مادرید که هم اکنون خرید اریک هالند و کیلیان امباپه را دنبال می‌کند.

با این حال منچستریونایتد که عملکرد خوبی را در جذب بازیکن و در پنجره تابستانی ۲۰۲۰ نداشته است، بعید به نظر می‌رسد ستاره خط میانی خود را به تیم دیگری واگذار کند.

از طرفی نارضایتی هواداران منچستریونایتد از عملکرد اد وودوارد در جذب بازیکن کار را بر او سخت کرده و در صورت فروش برونو فرناندز فشارها را بر روی خود بیش‌تر خواهد دید.

باید دید در پنجره‌های بعدی نقل و انتقالات بازیکن حرکت تیم‌ها به کدام سمت و بازیکن خواهد بود و سرنوشت ستاره‌های دنیای فوتبال در کجا قرار می‌گیرد.

در اینجا بخوانید: