منچستریونایتد و فولام در لیگ برتر انگلیس و هفته هجدهم آن دیشب به میزبانی ورزشگاه کراون کاتیج با هم رو به رو شدند و طی آن شیاطین سرخ ۲ بر ۱ در زمین حریف به پیروزی رسیدند و صدر جدول فوتبال جزیره را از لستر پس گرفتند.

فولام در هفته هجدهم لیگ برتر انگیس دیشب میزبان منچستریونایتد بود و خیلی زود حریف نامدار را غافلگیر کرد.

دقیقه ۵ لوکمان از سمت راست محوطه جریمه منچستریونایتد فرار کرد و از یک زاویه نسبتا بسته با ضربه‌ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه دخیا گل اول بازی را برای فولام به ثمر رساند.

پس از آن منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۱۶ گل تساوی را توسط ادینسون کاوانی روی توپ برگشتی دفع ناقص آرئولا سنگربان حریف به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه هم منچستریونایتد بهتر از حریف ته جدولی خود بود، با این حال تا پایان نیمه اول بازی آرام تر دنبال شد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم با بازی بهتر منچستریونایتد آغاز شد، اما دقیقه ۵۱ لوکمان یک ضربه خطرناک زد به سمت دروازه این تیم زد که دخیا با واکنشی مناسب آن را دفع کرد.

پس از آن شاگردان سولسشائر به حملات خود ادامه دادند و پس از چند حمله بود که پوگبا دقیقه ۶۵ توپ دفع شده مدافعان فولام را در اختیار گرفت و با یک حرکت عرضی کوتاه در پشت محموطه جریمه اقدام به شوتی تماشایی کرد و توپ را به قعر دروازه حریف فرستاد.

پس از این گل منچستریونایتد بازی را کنترل کرد و به خوبی آن را اداره نمود. تلاش دقایق پایانی بازیکنان فولام هم چندان زهردار نبود و به نتیجه نرسید.

نهایتا منچستریونایتد با پیروزی ۲ – ۱ مقابل فولام خود را به صدر جدول لیگ برتر انگلیس برگرداند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا