منچستریونایتد و لسترسیتی در اولین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس و به میزبانی ورزشگاه کینگزپاور به تساوی ۲ – ۲ رضایت دادند.

منچستریونایتد پس از دو هفته موفق در لیگ برتر و جام اتحادیه انگلیس ، از هفته پانزدهم لیگ جزیره میهمان تیم لسترسیتی بود.

اشتباه داوید دخیا در همان دقایق نخست می‌توانست باعث باز شدن دروازه منچستریونایتد شود، اما فرد با تکلی عالی دروازه تیمش را در مقابل مهاجم لستر نجات داد.

با این حال دقیقه ۲۳ این منچستریونایتد بود که به گل اول دست یافت. ارسال عرضی دنیل جیمز با اثرگذاری برونو فرناندز، مارکوس راشفورد را در موقعیت تک به تک قرار داد و او نیز با یک ضربه زمینی دقیق بازی را به تساوی کشاند.

لسترسیتی پس از این گل پیش کشید و بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۳۱ گل خورده را جبران کرد.

روی اشتباه فرناندز بود که هاروی بارنز پس از توپربایی خود را به محوطه جریمه منچستریونایتد رساند و با یک ضربه محکم و تمام کننده گل تساوی را برای لسترسیتی به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی متعادل و آرام دنبال شد و منچستریونایتد روی ارسال لوک شاوو و ضربه فرناندز یک فرصت داشت که از آن استفاده نکرد و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

دقیقه ۶۰ مارکوس راشفورد در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما ضربه او را کسپر اشمایکل با واکنشی تماشایی دفع کرد.

چند دقیقه بعد این بار ضربه سر هری مگوایر روی ارسال لوک شاوو از بالای دروازه لستر به بیرون رفت.

دقیقه ۷۹ پاس عمقی ادینسون کاوانی پشت مدافعین حریف به برنو فرناندز رسید تا او با یک ضربه دقیق در موقعیت تک به تک گل دوم را هم برای شیاطین سرخ به ثمر برساند.

این پایان کار نبود و لسترسیتی باز هم پیش کشید و پنج دقیقه بعد با ضربه تمام کننده جیمی واردی که در بین راه به توانزبه برخورد کرد، بازی را دوباره به تساوی کشاند.

نهایتا منچستریونایتد در حالی که دو بار از لسترسیتی پیش افتاده بود، در هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم مقابل این تیم به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز