منچستریونایتد و لیدز یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد یک شب تاریخی را در لیگ برتر انگلیس پشت سر گذاشتند و این شیاطین سرخ بودند که با پیروزی ۶ بر ۲ و به قله آرزوها رسیدند.

منچستریونایتد در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس میزبان تیم مارچلو بیلسا در لیدز یونایتد بود و بازی را از همان ابتدا با گل آغاز کرد.

هنوز دو دقیقه از بازی نگذشته بود که پاس عمقی برونو فرناندز را اسکات مک تومینای با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه لیدز فرستاد و شیاطین سرخ را پیش انداخت.

یک دقیقه بعد مک تومینای این بار با پاس مارسیال در موقعیت تک به تک با سنگربان حریف قرار گرفت و باز هم با ضربه‌ای تمام کننده موفق به گلزنی شد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۱۹ برونو فرناندز از گوشه سمت راست محوطه جریمه با یک ضربه زیبا و دقیق گل سوم  را هم برای منچستریونایتد به ثمر رساند.

در حالی که لیدز یونایتد هم یکی دو موقعیت ایجاد کرده بود، منچستریونایتد دقیقه ۳۷ روی ارسال کرنر مارسیال و با ضربه سر لیندلوف به گل چهارم دست یافت.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۲ روی ارسال کرنر رافینیا و ضربه سر کوپر لیدز یونایتد یکی از گل ها را جبران کرد تا امیدوار به جبران نتیجه باشد.

لیدز یونایتد در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم یک فرصت عالی داشت که شوت دیدنی رافینیا با واکنش تماشایی از دخیا همراه شد.

اما دقیقه ۶۵ باز هم منچستریونایتد به گل رسید و پاس عمقی مک تومینای، دنیل جیمز در موقعیت تک به تک پنجمین گل میزبان را هم به ثمر رساند.

پنج دقیقه بعد منچستریونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد و برونو فرناندز پشت توپ ایستاد و دروازه لیدز یونایتد را برای ششمین بار باز کرد.

این هم پایان کار نبود و دقیق ۷۶ استیوارت دالاس  با یک ضربه دیدنی گل دوم لیدز یونایتد را به ثمر رساند.

نهایتا این بازی پرگل و جذاب با نتیجه ۶ بر ۲ به سود منچستریونایتد و مقابل لیدز یونایتد در لیگ برتر انگلیس به پایان رسید.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا