نشریه میرر انگلیس ادعا می‌کند که دو تیم لیورپول و منچستریونایتد برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در اندیشه اسماعیل سار از واتفورد هستند.

هم منچستریونایتد و هم لیورپول نیاز به تقویت خط حمله برای فصل آینده را احساس می‌کنند. سولسشائر برای ترمیم خط حمله خود و افزایش آمار گلزنی اصرار زیادی به جذب سانچو دارد و مدیران یونایتد از مدت‌ها پیش دنبال نهایی کردن این خرید بزرگ هستند.

حتی گفته می‌شود که منچستر از خرید سانچو اطمینان کامل دارد و ظرف چند روز آینده آن را نهایی خواهد کرد. با این حال سولسشائر گزینه‌های زیادی به باشگاه اعلام کرده تا در صورت ناکامی در جذب سانچو برای یکی از آن‌ها اقدام کنند.

در جدیدترین خبر نشریه میرر مدعی شد که اسماعیل سار وینگر جوان و ۲۲ ساله واتفورد مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته و اگر سانچو به هر دلیلی امکانپذیر نشد، برای سار اقدام خواهد شد.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که طبق گزارش میرر و همچنین خبرهای اطراف باشگاه لیورپول، یورگن کلوپ نیز نظر ویژه‌ای به سار دارد و برای تقویت فاز تهاجمی تیم خود و کمک به فرمینیو، مانه و صلاح خرید او را نشانه رفته است.

منچستریونایتد و لیورپول در حالی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در اندیشه خرید اسماعیل سار از واتفورد هستند که این بازیکن تابستان گذشته از لیگ یک فرانسه و باشگاه رنس به فوتبال جزیره ملحق شد.

سار در ترکیب واتفورد و در فصل جاری لیگ جزیره ۲۶ بازی انجام داده و ۵ گل و ۳ پاس گل نیز برای تیمش به ارمغان آورده است.

یورگن کلوپ با وجود داشتن بازیکنان ارزشمندی چون محمد صلاح و سادیو مانه برای پرکردن جای خالی ژردان شقیری که در پایان فصل بندر لیورپول را ترک می‌کند، دنبال یک عنصر تهاجمی و کارآمد است، تا بتواند با استفاده از او بار فشار بازی‌های سخت و فشرده را از دوش مهاجمان اصلی خود بردارد.

از این رو اسماعیل سار می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای فصل آینده لیورپول باشد.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز