منچستریونایتد و لیورپول در جام حذفی انگلیس یک بازی تماشایی از دور چهارم را برگزار کردند که طی آن شیاطین سرخ به پیروزی ۳-۲ دست یافت.

منچستریونایتد در دور چهارم جام حذفی و مهم ترین بازی این مرحله میزبان لیورپول بود.

شاگردان سولسشائر بازی را بهتر آغاز کردند و گرینوود این فرصت را داشت که در همان دقایق نخست برای شیاطین سرخ گلزنی کند، اما آلیسون بکر مانع شد.

پس از آن بازی متعادل شد و این لیورپول بود که دقیقه ۱۸ با پاس عمقی فرمینیو و ضربه چیپ محمد صلاح در موقعیت تک به تک به گل اول رسید.

اما منچستریونایتد خیلی زود بازی را به تساوی کشاند. دقیقه ۲۶ این بار راشفورد با یک پاس عالی گرینوود را در موقعیت تک به تک با آلیسون قرار داد و او نیز با یک ضربه دقیق گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم روی پاس دیدنی و بلند گرینوود، دقیقه ۴۸ راشفورد از پشت مدافعین لیورپول فرار کرد و در مصاف تک به تک با با یک ضربه دقیق منچستریونایتد را پیش انداخت.

لیورپول دوباره بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۵۸ پس از اینکه میلنر هم یک فرصت خوب را از دست داده بود، محمد صلاح روی پاس فرمینیو و با استفاده از اشتباه مدافعین منچستریونایتد باز هم بازی را به تساوی کشاند.

این هم پایان کار نبود و دقیقه ۷۸ برونو فرناندز روی یک ضربه ایستگاهی دیدنی گل سوم را برای منچستریونایتد به ثمر رساند.

پس از آن لیورپول کاری از پیش نبرد و سرانجام شاگردان سولسشائر در این بازی به لطف درخشش مارکوس راشفورد که یک گل و یک پاس گل به ثبت رساند شبی رویایی را در جام حذفی انگلیس سپری کردند و با نتیجه ۳ بر ۲ لیورپول قدرتمند را شکست دادند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا