منچستریونایتد و منچسترسیتی دو باشگاهی هستند که رسما با داوید آلابا برای جذب او از بایرن مونیخ در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا مذاکره کرده‌اند.

چند ماه پیش بود که نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به پایان رسید و به جرات می توان گفت که منچستریونایتد و اد وودوارد بزرگترین بازنده های این پنجره بودند.

چرا که تعلل بیش از حد آن‌ها باعث شد تا در روز آخر فقط چند خرید معمولی داشته باشند.

همچنین جیدون سانچو اصلی ترین هدف شیاطین سرخ نیز از آمدن به اولدترافورد محروم شد تا مشخص شود که عملکرد منچستریونایتد در نقل و انتقالات خوب نبوده است.

اما پس از پایان پنجره نقل و انتقالات بود که انگار تازه مدیران منچستریونایتد از خواب بیدار شده‌اند و برای خرید بازیکنان کارآمد دست به کار.

در اینجا بخوانید:

با این حال نباید به تیم مدیریتی فعلی منچستر امید چندانی در خرید بازیکن جدید داشت، چرا که آن‌ها قبل از آن هم چنین رفتاری داشته اند، اما در نهایت نیز تعلل ها باعث شد چیزی عاید هواداران منچستریونایتد نشود.

در مقابل منچسترسیتی همشهری منچستریونایتد با محوریت گواردیولا همواره برای خرید بازیکن موفق و به موقع وارد عمل شده‌اند و امسال نیز در تابستان آن ها ناتان آکه و فران تورس را خریدند تا نقاط ضعف خود را در دفاع و حمله پوشش دهند.

اما در مورد آینده دو باشگاه شهر منچستر در نقل و انتقالات فوتبال اروپا از هم اکنون شایعات زیادی وجود دارد.

اینکه منچستریونایتد دنبال خرید قطعی سانچو است و منچسترسیتی نیز روی جذب مسی در تابستان آینده حساب باز کرده است.

با این حال آ اس اسپانیا امروز هدف مشترک منچستریونایتد و منچسترسیتی را در نقل و انتقالات پیش روی فوتبال اروپا افشا کرد و مدعی شد که داوید آلابا از بایرن مونیخ مذاکراتی را با این دو باشگاه انجام داده است.

هر چند که گفته می شود، تیم های رئال مادرید، بارسلونا و چلسی نیز به خرید این بازیکن علاقه دارند، اما هنوز مذاکرات خود را با او آغاز نکرده‌اند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا