منچستریونایتد و منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید مدافع میانی هستند و برای این منظور گزینه‌های مشترکی از اینترمیلان و ناپولی یعنی اشکرینیار و کولیبالی دارند.

منچسترسیتی با بازنشسته شدن کمپانی و مسن بودن فرناندینیو نیاز جدی به یک مدافع میانی کارآمد را حس می‌کند و گواردیولا برای این منظور به خرید مدافعی با تجربه و مطمئن فکر می‌کند.

میلان اشکرینیار از اینترمیلان و کالیدو کولیبالی از ناپولی دو بازیکنی هستند که گواردیولا برای تقویت خط دفاع خود در نظر گرفته است.

ناپولی برای کولیبالی ۱۰۰ میلیون یورو تعیین کرده و همین امر نیز کار را برای خرید او سخت کرده است. اما اینترمیلان شرایط دیگری برای اشکرینیار دارد و پیشنهاد معاوضه این بازیکن با آگوئرو را مطرح می‌کند.

از این رو منچسترسیتی دست برتر را نسبت به خرید اشکرینیار دارد و می‌تواند آگوئرو ۳۲ ساله و پا به سن گذاشته شده را با هدف اصلی خود معاوضه کند.

در اینجا بخوانید:

با این حال ایندیپندنت امروز مدعی شد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا میلان اشکرینیار و کالیدو کولیبالی دو هدف مشترک منچسترسیتی و منچستریونایتد برای تقویت خط دفاعی در فصل بعد هستند که هر دو باشگاه خرید آن‌ها را دنبال می‌کنند.

سولسشائر نیز تقویت خط دفاع را در اولویت‌های منچستریونایتد پس از خرید سانچو قرار داده و بجز کولیبالی و اشکرینیار، به اوپامکانو و ماراش کومبولا هم فکر می‌کند.

ایندیپندنت در گزارش خود آورده که سولسشائر قصد دارد بودجه نقل و انتقالاتی منچستریونایتد را مدیریت کند و با انتخاب‌های بهینه در خریدهای خود صرفه‌جویی نماید.

از این رو با توجه به رشد قابل توجه گرینوود در روزهای اخیر، از خرید مهاجم نوک صرف نظر کرده و اولویت خود را به خرید یک مدافع تغییر داده است تا مشکلات خط دفاعی خود را برای فصل بعد برطرف کند.

با این حال هدف اول شیاطین سرخ در تابستان جاری همچنان سانچو وینگر انگلیسی دورتموند خواهد بود، ستاره‌ای که نزدیک به ۱۱۰ میلیون پوند برای منچستریونایتد هزینه خواهد داشت.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز