تیم فوتبال منچستریونایتد در اولتدرافورد باز هم شکست خورد و دوباره یک ناکامی دیگر را در خانه این بار مقابل کریستال پالاس ثبت کرد و نشان داد که در این فصل لیگ برتر انگلیس هم مدعی قهرمانی نیست.

منچستریونایتد و کریستال پالاس در هفته سوم لیگ برتر انگلیس در اولتدرافورد به مصاف هم رفتند و تا ۱۰ دقیقه ابتدایی کاری از پیش نبردند. اما پس از آن منچستریونایتد ابتکار عمل را به دست گرفت و چندین حمله را تدارک دید.

مارکوس راشفورد و جیمز چند موقعیت را از دست دادند تا منچستریونایتد نتواند از برتری خود در زمین استفاده کند.

در حالی که منچستریونایتد صاحب توپ و میدان بود، با پاس بلند دروازه‌بان کریستال پالاس و ضربه سر اسچلاپ هافبک نفوذی این تیم، جوردن آیو با تعلل مدافعین منچستریونایتد در عمق دفاع این تیم صاحب توپ شد و با یک ضربه زمینه دروازه دخیا را باز کرد.

چند دقیقه بعد پوگبا با یک ضربه ایستگاهی دروازه کریستال پالاس را تهدید کرد، اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت تا کار دو تیم در نیمه اول با برتری کریستال پالاس به پایان برسد.

 

منچستریونایتد و تلاش بی‌نتیجه در نیمه دوم

 

نیمه دوم منچستریونایتد برای جبران نتیجه به میدان آمد و تیم حریف هم با حضور در زمین خود و دفاع منطقی سعی در حفظ نتیجه داشت. نتیجه تلاش‌های منچستر با یک ضربه پنالتی در دقیقه ۶۹ بدست آمد.

اما این پنالتی توسط راشفورد به دیرک دروازه برخورد کرد تا منچستریونایتد همچنان ناکام در گلزنی باشد. با ادامه حملات منچستر و افزایش فشار این تیم در دقایق پایانی دنیل جیمز دقیقه ۸۹ با یک ضربه فنی زیبا در محوطه جریمه کار را به تساوی کشاند.

اما این پایان کار نبود و با وجود ادامه حملات منچستریونایتد این تیم با اشتباه پوگبا و سایر بازیکنان خود در دروازه و دفاع غافلگیر شد و گل دوم را هم در دقیقه ۹۳ توسط فن‌آنهولت دریافت کرد.

در نهایت منچستریونایتد این دیدار را با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل کریستال پالاس واگذار کرد تا دوباره یک ناکامی دیگر را در اولتدرافورد و لیگ برتر فوتبال انگلیس تجربه کند.

همچنین در دیگر دیدارهای همزمان، وستهام ۳ بر ۱ واتفورد را شکست داد و برایتون ۲ بر ۰ مغلوب ساوتهمپتون شد.

 

منچستریونایتد و کریستال پالاس در هفته سوم لیگ برتر انگلیس

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا