منچستریونایتد و نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس و هفته چهارم آن در حالی عصر امروز به دیدار هم رفتند که کریستیانو رونالدو با دبل خود بازگشت درخشانی به اولدترافورد داشت و پاسخ منتقدان خریدش را به خوبی داد.

منچستریونایتد امروز عصر و در چارچوب هفته چهارم لیگ جزیره میزبان نیوکاسل بود.

سولسشائر در ترکیب اصلی خود کریستیانو رونالدو تازه وارد را قرار داد و خیلی زود و تنها پس از چند جلسه تمرینی کوتاه گروهی با شیاطین سرخ او را راهی میدان کرد تا به انتظار هواداران مشتاق یونایتد پایان دهد.

با این حال منچستریونایتد در نیمه اول چندان هماهنگ و منسجم نشان نمی داد و نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند و رونالدو نیز انگار در پیشانی خط حمله سردرگم به نظر می رسید.

اما در دقیقه دوم وقت های تلف شده نیمه اول روی ضربه نچندان قدرتمند سانچو، دروازه بان نیوکاسل با دفع اشتباه و ناقص خود توپ را مقابل پای رونالدو انداخت تا او به راحتی دروازه حریف را باز کند.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم منچستریونایتد بهتر شد و بازی را در اختیار داشت، اما دقیقه ۵۶ روی یک غافلگیری و در غفلت مدافعان خود با ضربه ژاویر مانکوئیلو گل رونالدو را از دست رفته دید.

این پایان کار نبود و دقیقه ۶۲ روی یک حمله سریع و با پاس عمقی لوک شاوو، رونالدو در موقعیت مناسب در محوطه جریمه نیوکاسل صاحب توپ شد و با یک ضربه حساب شده و زیبا سنگربان حریف را مقهور خود کرد تا شیاطین سرخ دوباره پیش بیافتند.

دقیقه ۸۰ این بار برنو فرناندز با یک ضربه تماشایی و دیدنی از پشت محوطه جریمه گل سوم را نیز به ثمر رساند تا پیروزی منچستریونایتد تثبیت شود.

این هم پایان کار نبود و جسی لینگارد دقیقه ۹۲ یک بار دیگر دروازه نیوکاسل را باز کرد.

سرانجام منچستریونایتد در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس و در عصر بازگشت درخشان کریستیانو رونالدو به اولدترافود با دبل او و پیروزی ۴ بر ۱ نیوکاسل را مغلوب کرد.