منچستریونایتد و وستهام در دور پنجم و مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس در اولدترافورد به دیدار هم رفتند و شیاطین سرخ با تک گل مک تومینای به سختی حریف را از پیش رو برداشته و به مرحله بعد صعود کردند.

منچستریونایتد در دور پنجم جام حذفی انگلیس میزبان وستهام بود. شاگردان سولسشائر بازی را بهتر آغاز کردند و از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشتند.

دقیقه ۱۱ ضربه مارسیال روی ارسال الکس تلس برگشت داده شد و دقیقه ۲۲ نیز راشفورد با حرکتی انفرادی سعی کرد دروازه حریف را باز کند، اما توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پنج دقیقه بعد فابیانسکی با واکنشی تماشایی دروازه وستهام را در مقابل ضربه سر لیندلوف روی ارسال الکس تلس نجات داد.

با آغاز نیمه دوم هم روند بازی تغییری نکرد و منچستریونایتد تیم برتر میدان بود.

در اینجا بخوانید:

با وجودی که منچستریونایتد موقعیت های بسیار خوبی داشت، اما موفق به باز کردن دروازه حریف نشد تا بازی به وقت های اضافی برود.

هنوز هفت دقیقه از آغاز وقت اضافی اول نگذشته بود که منچستریونایتد بالاخره به گل رسید.

مارکوس راشفورد پس از نفوذ به محوطه جریمه و در عمق دفاع وستهام، یک پاس رو به عقب داد تا اسکات مک تومینای با ضربه ای تماشایی دروازه حریف را باز کند و منچستریونایتد بالاخره مزد برتری خود را بگیرد.

در ادامه وستهام نیز برای فرار از شکست و خداحافظی با جام حذفی دست به کار شد و چند باری دروازه دین هندرسون را تهدید کرد.

دقیقه ۱۱۴ دین هندرسون ضربه سر بن رحما را مهار کرد تا در نهایت منچستریونایتد با نتیجه ۱-۰ و همان تک گل مک تومینای وستهام را شکست داده و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس صعود کند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز