منچستریونایتد و ولورهمپتون در هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه اولدترافورد به دیدار هم رفتند و این شیاطین سرخ بودند که با گل دقیقه ۹۴ مارکوس راشفود به پیروزی رسیدند.

منچستریونایتد در هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس دیشب میزبان ولورهمپتون بود. شاگردان سولسشائر بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی سوار بر توپ و میدان بودند، اما نتوانستند موقعیت قابل توجی روی دروازه ولوز ایجاد کنند.

دقیقه ۱۱ ویتینا با یک ضربه موقعیت خطرناکی را برای ولورهمپتون به وجود آورد، اما ضربه او با واکنش عالی داوید دخیا همراه شد.

دو دقیقه بعد دخیا این بار روبن نوس را که روی پاس ترائوره صاحب موقعیت شده بود، ناکام گذاشت.

در حالی که بازی متعادل پیش می‌رفت، دقیقه ۲۳ ضربه سر رومن سائیس به تیر دروازه منچستریونایتد برخورد کرد و به بیرون رفت تا ولورهمپتون یک فرصت مسلم را از دست بدهد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۴ برونو فرناندز با پاس عمقی گرینوود در موقعیت تک به تک با پاتریسیو سنگربان ولوز قرار گرفت و قدر این فرصت را نداست.

تا پایان نیمه اول تلاش دو تیم ثمری نداشت و منچستریونایتد و ولورهمپتون بدون گل مساوی به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم منچستریونایتد بهتر بود، اما نمی توانست از برتری خود استفاده کند و در نهایت بازی به تعادل کشیده شد.

دقیقه ۷۰ منچستریونایتد پس از چند حمله توسط کاوانی به گل رسید، اما این گل به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

موقعیت های دو تیم نتیجه‌ای در بر نداشت، تا اینکه در وقت های تلف شده بازی و دقیقه ۹۴ راشفورد در گوشه محوطه جریمه ولوز صاحب توپ شد و پس از حرکتی تکنیکی ضربه ای زد که با برخورد به مدافع حریف تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

نهایتا منچستریونایتد این بازی نزدیک و سخت از هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس را با پیروزی ۱ بر ۰ به پایان رساند.