منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ پاری سن ژرمن را در خانه خود با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد و روزهای خوب خود را نشان داد.

پاری سن ژرمن در اولین بازی خود از فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در پاردو فرانس میزبان منچستریونایتد بود.

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۳ ضربه دی ماریا با واکنش عالی دخیا همراه شد. چند دقیقه بعد ارسال کورزوا و ضربه کیلیان امباپه را باز هم دخیا دفع کرد تا یک بار دیگر دروازه تیمش را نجات داده باشد.

در ادامه بازی متعادل شد و دقیقه ۲۱ آنتونیو مارسیال توسط دیالو در محوطه جریمه پی اس جی متوقف شد.

در حالی که ناواس ضربه برونو فرناندز را دفع کرده بود، داور پنالتی را تکرار کرد تا این بار فرناندز با فریب سنگربان پاری سن ژرمن دروازه این تیم را باز کند.

بازی در کنترل منچستریونایتد بود و اواخر نیمه اول شوت برونو فرناندز با واکنش تماشایی ناواس همراه شد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۲ نیز راشفورد در شلوغی جلوی دروازه پاری سن ژرمن ضربه‌ای زد که راهی به دروازه ناواس پیدا نکرد.

با آغاز نیمه دوم کیلیان امباپه خود را در موقعیت گل قرار داد و ضربه بسیار خطرناک او را باز هم دخیا دفع کرد.  با این حال دقیقه ۵۷ روی یک ضربه کرنر از سمت چپ، مارسیال با یک ضربه اشتباه دروازه خودی را باز کرد و بازی مساوی شد.

پس از آن پاری سن ژرمن چند حمله دیگر داشت که به جایی نرسد و اواخر بازی منچستریونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفت و با چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۸۷ به گل رسید.

پوگبا پشت محوطه جریمه راشفورد را صاحب توپ کرد و او نیز با یک حرکت رو به جلو ضربه‌ای دقیق زد که در گوشه دروازه جای گرفت و یک بار دیگر منچستریونایتد را پیش انداخت.

چند دقیقه پایانی را منچستریونایتد بخوبی اداره کرد و پاری سن ژرمن در شبی که نیمار نمایش خوبی نداشت، از لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل این تیم ۲ بر ۱ شکست خورد.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز