منچستریونایتد دیدار هفته سی و سوم خود از لیگ برتر انگلیس مقابل بورنموث را با پیروزی ۵ بر ۲ پشت سر گذاشت تا همچنان به تعقیب چلسی ادامه دهد.

منچستریونایتد در هفته ۳۳ لیگ برتر انگلیس میزبان بورنموث بود. شاگردان سولسشائر از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و دقیقه ۱۱ برونو فرناندز در موقعیت تک به تک با یک ضربه چیپ توپ را به بیرون زد.

در حالی که توپ و میدان تماما در اختیار منچستری‌ها بود، دقیقه ۱۶ استانیسلاس در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و خیلی راحت مگوایر را جا گذاشت و از زاویه کاملا بسته دروازه دخیا را باز کرد.

پس از این گل منچستریونایتد به حملات خود ادامه داد و خیلی زود هم به گل رسید. دقیقه ۲۹ توپی که راشفورد ارسال کرده بود با دفع مدافع حریف به گرینوود رسید و او با ورود به محوطه جریمه با یک ضربه زیبا و تمام کننده گل تساوی را به ثمر رساند.

چند دقیقه بعد با ادامه برتری منچستریونایتد این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد تا راشفورد دقیقه ۳۵ زننده گل دوم شیاطین سرخ باشد.

این پایان کار نبود و منچستریونایتد اجازه هیچ واکنشی به حریف نمی‌داد. دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول روی پاس برونو فرناندز مارسیال صاحب توپ شد و با یک ضربه خوب و زیبا گل سوم را هم به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم با حمله بورنموث آغاز شد و این تیم دقیقه ۴۹ با برخورد توپ به دست بایلی مدافع یونایتد صاحب ضربه پنالتی شد تا جاشوا کینگ از روی نقطه پنالتی گل دوم بورنموث را زده و فاصله را به حداقل برساند.

اما منچستریونایتد باز هم به گل رسید و گرینوود دقیقه ۵۴ پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با حرکت رو به جلو از سمت راست محوطه جریمه و یک ضربه دیدنی به سه کنج دروازه حریف چهارمین گل را هم برای میزبان به ثمر رساند.

در ادامه شاگردان سولسشائر دست بردار نبودند و دقیقه ۵۹ فرناندز با یک ضربه ایستگاهی زیبا و عالی گل دیگری را برای منچستر ثبت کرد.

با وجود اینکه بورنموث کمی پیش کشید و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه را ایجاد کرد، روی یک ضد حمله سریع با ارسال تند و تیز ون بیساکا راشفورد دقیقه ۶۶ گل ششم را هم زد، اما داور به کمک VAR آن را با آفساید راشفورد رد کرد.

پس از این موقعیت منچستریونایتد بازی را کاملا در اختیار داشت و در ۱۰ دقیقه پایانی چندین موقعیت خوب داشت که دقیقه ۸۶ در بهترین آن ایگالو یک موقعیت تک به تک را به شکل خطرناکی به پیرون زد.

پایان بازی نیز با پیروزی ۵ بر ۲ منچستریونایتد مقابل بورنموث در لیگ برتر انگلیس و هفته سی و سوم همراه بود تا منچستریونایتد موقتا جای چلسی را در رده چهارم جدول رده‌بندی بگیرد.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان‌نیوز