منچستریونایتد با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل کریستال پالاس در لیگ برتر انگلیس به پیروزی رسید و فاصله خود را با چلسی و لسترسیتی در رده‌های سوم و چهارم جدول رده بندی فوتبال جزیره حفظ کرد.

منچستریونایتد پس از تساوی خانگی بد موقع مقابل ساوتهمپتون در چارچوب هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس میهمان کریستال پالاس بود.

نیمه اول را دو تیم پایاپای و آرام سپری کردند و اواخر آن یونایتد با جدیت بیش‌تری حمله کرد و دقیقه اول وقت‌های تلف شده توسط راشفورد به گل رسید.

حرکت تیمی بازیکنان منچستریونایتد در محوطه جریمه پالاس به راشفورد ختم شد و او نیز با عبور از مدافع پیش رو با حرکتی بسیار زیبا و ضربه بغل پای دقیق گل اول را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

نیمه دوم با آغاز بهتر کریستال پالاس شروع شد و حتی این تیم دقیقه ۵۵ به گل هم رسید، اما این گل توسط VAR و بدلیل آفساید مردود اعلام شد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که بازی تهاجمی کریستال پالاس بی ثمر بود، دقیقه ۷۸ منچستریونایتد گل دوم را هم زد. پاس راشفورد پس از یک حرکت تیمی، مارسیال را درون محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد و او نیز با یک ضربه دقیق گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

دقایق پایانی فشار کریستال پالاس برای جبران نتیجه افزایش یافت و در لحظات پایانی بازی دخیا یک موقعیت بسیار خوب را از ویلفرد زاها گرفت.

منچستریونایتد در پایان با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل کریستال پالاس در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس فاصله خود را با تیم‌های سوم و چهارم جدول رده بندی فوتبال جزیره یعنی چلسی و لسترسیتی حفظ کرد و منتظر لغزش احتمالی آنان در دو بازی باقیمانده خواهد بود.

منچستر در دو بازی پایانی خود بترتیب باید با وستهام و لسترسیتی رو به رو شود که تقابل رو در رو با لستر در هفته پایانی می‌تواند به منزله یک فینال مهم برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد باشد.

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز