دیلی میل مدعی شد که باشگاه اینترمیلان برای جانشینی مارتینز به خرید مارسیال فکر می‌کند و به منچستریونایتد معاوضه او با اشکرینیار را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پیشنهاد داده است.

لائوتارو مارتینز به شدت مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است و احتمال جدایی او از اینترمیلان بسیار بالا رفته است.

از این رو نراتزوری قصد دارد برای مارتینز جانشینی مناسب انتخاب کند. طبق چیزی که این روزها پیرامون اینتر شنیده می‌شود مارسیال گزینه مورد علاقه باشگاه آبی و مشکی شهر میلان است.

مارسیال در بازگشت لیگ برتر انگلیس پس از کرونا در ترکیب منچستریونایتد بخوبی درخشیده و یکی از ارکان پیروزی‌های پیاپی و پرگل شیاطین سرخ بوده است.

هر چند منچستریونایتد در بازی آخر خود مقابل ساوتهمپتون با بدشانسی در دقیقه ۹۶ پیروزی ۲ بر ۱ را با تساوی ۲-۲ عوض کرد، اما در شش بازی پس از کرونا بجز بازی اول مقابل تاتنهام و بازی آخر برابر ساوتهمپتون چهار بازی میانی را با پیروزی‌های پرگل پشت سر گذاشته است.

در اینجا بخوانید:

دیلی میل مدعی شد باشگاه اینترمیلان در مذاکرات اولیه خود با منچستریونایتد برای جذب مارسیال پیشنهاد معاوضه او با اشکرینیار مدافع ۲۵ ساله خود را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا مطرح کرده است.

اشکرینیار از مدافعین برتر اینتر و سری آ ایتالیا در فصل جاری بوده و با پیشنهادات خوبی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی نظیر رئال مادرید و بارسلونا مواجه شده است.

همین امر احتمال جدایی او را در پایان فصل افزایش داده و اینترمیلان می‌خواهد از این فرصت استفاده کند و هدف اصلی خود که خرید یک مهاجم بزرگ بجای مارتینز است را محقق سازد.

در واقع نراتزوری امیدوار است با این پیشنهاد وسوسه کننده منچستریونایتد را که نیاز مبرمی به مدافع احساس می‌کند و در پی خرید مدافعی مطمئن است، به فروش مهاجم توانمند فرانسوی ترغیب نماید.

هر چند که با توجه به درخشش مارسیال در روزهای اخیر بعید است شیاطین سرخ راضی به فروش او شوند. مگر این اینکه اینتر با پیشنهادی قابل توجه برای مارسیال او را وسوسه به ترک اولتدرافورد کند.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز