منچستریونایتد در ادامه پیروزی های خفیف چند هفته اخیر خود، در هفته نهم لیگ برتر انگلیس با تک گل برونو فرناندز از روی نقطه پنالتی وست برومویچ را ۱-۰ شکست داد.

منچستریونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس میزبان وست برومویچ بود. سولسشائر که سایه سنگین پوچتینو را پشت سر خود احساس می کند، تیمش را از همان ابتدا هجومی به میدان فرستاد.

با این حال منچستریونایتد در نیمه اول جز دقیقه ۳۲ که با پاس عالی فرناندز توسط مارسیال صاحب موقعیت شد و دروازه‌بان حریف توپ را مهار کرد، خطر دیگری روی دروازه وست برومویچ ایجاد نکرد.

نیمه دوم در همان ابتدا توپ به دست مدافع منچستریونایتد برخورد کرد، اما VAR پنالتی داور را وتو کرد تا شیاطین سرخ از یک خطر جدی نجات پیدا کنند.

کمی بعد و در دقیقه ۵۶ VAR این بار برای منچستریونایتد یک خطای پنالتی تشخیص داد که برونو فرناندز پشت توپ ایستاد و پس از اینکه یک بار ضربه خود را از دست داد با تکرار پنالتی به دلیل خطای سنگربان برومویچ با یک ضربه دقیق شاگردان سولسشائر را پیش انداخت.

پس از این گل منچستریونایتد دو موقعیت گل داشت که از آن استفاده نکرد و در دقایق پایانی با فشار شدید وست برومویچ رو به رو شد.

با این حال توانست از تک گل خود محافظت کرده و در نهایت مقابل وست برومویچ در هفته نهم لیگ برتر انگلیس به پیروزی ۱ بر ۰ برسد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز