منچستریونایتد در آغاز مرحله حذفی لیگ اروپا و دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی، در حالی که میهمان رئال سوسیداد بود این تیم را با نتیجه ۴ بر ۰ درهم کوبید.

در آغاز مرحله حذفی لیگ اروپا دیشب منچستریونایتد در تورین و ورزشگاه اختصاصی یوونتوس میهمان رئال سوسیداد بود.

با توجه به محدودیت های کرونایی برای کشور انگلیس از طرف اکثر کشور های اروپایی، تیم های انگلیسی نه می توانند میزبان تیمی باشند و نه به کشور مقابل سفر کنند.

این اتفاق به دلیل شیوع ویروس کرونا انگلیسی به وجود آمده و با این حال ایتالیا، مجارستان، رومانی و چند کشور دیگر مرز خود را به روی انگلیسی ها باز گذاشته اند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و چند موقعیت نسبی داشتند که سهم منچستریونایتد بیش تر بود.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۲۷ روی ارسال راشفورد از سمت چپ بود که برونو فرناندز با یک ضربه تمام کننده گل اول بازی را برای منچستر به ثمر رساند و شیاطین سرخ را پیش انداخت.

در ادامه بازی باز هم متعادل پیش رفت تا اینکه با آغاز نیمه دوم منچستریونایتد باز هم برتری خود را مقابل رئال سوسیداد نشان داد و دقیقه ۵۷ با پاس دنیل جیمز و ضربه تمام کننده فرناندز به گل دوم دست یافت.

این پایان کار نبود و دقیقه ۶۴ راشفورد گل سوم را هم برای منچستریونایتد زد تا عملا کار حریف را در همان بازی رفت تمام کرده باشد.

برتری شیاطین سرخ ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۹۰ دنیل جیمز روی توپی که از اریک بیلی دریافت کرده بود، خود را به محوطه جریمه سوسیداد رساند و با یک ضربه تمام کننده گل چهارم را هم به ثمر رساند.

نهایتا منچستریونایتد با پیروزی ۴ بر ۰ مقابل رئال سوسیداد صعود خود را در همان بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا قطعی کرد و در بازی برگشت کار سختی مقابل حریف اسپانیایی نخواهد داشت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا