محرومیت عیسی آل کثیر برای پرسپولیس می تواند گران تمام شود، چرا که مهاجمان این تیم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر موفق به گلزنی نشده‌اند.

عیسی آل کثیر ۶ ماه محروم شده است و این محرومیت شرایط را برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس بسیار سخت کرده است.

تا جایی که با گذشت ۳ هفته از لیگ برتر بیستم خط حمله سرخ‌ها عملکرد بسیار ضعیفی به جا گذاشته و فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی ثبت کرده است.

در این سه هفته پرسپولیس موقعیت های بیشماری را ایجاد کرده است اما مهاجمان این تیم در زدن ضربات آخر دقت و توانایی لازم را نشان نداده‌اند.

در بازی دیشب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان یحیی گل محمدی سعی کرد ترکیب تیمش را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا محک بزند.

پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا عیسی آل کثیر را به دلیل محرومیت و وحید امیری و احسان پهلوان را به دلیل دو کارته بودن در اختیار ندارد.

در اینجا بخوانید:

از این رو گل محمدی امیری و پهلوان را روی نیمکت نشاند، تا زوج خط حمله و هافبک های خود را برای فینال آسیا محک بزند.

مهدی عبدی در چند سال اخیر حضور در پرسپولیس نشان داده که چارچوب شناس خوبی است و حتی گل نجات بخش تیمش را مقابل النصر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا زد.

اما این مهاجم از نظر بدنی توان ۹۰ دقیقه بازی پر فشار را ندارد و این امر در بازی نیمه نهایی آسیا مشهود بود، هر چند که در آن بازی وحید امیری با دوندگی بیش‌تر خود این نقیصه را جبران کرد.

با این حال در فینال خبری از وحید امیری نیست تا با دوندگی های خستگی ناپذیر خود، دفاع و خط میانی حریف را آزار دهد.

از طرفی، دیگر خبری هم از عیسی آل کثیر و دوندگی و تمام کنندگی او هم نیست، تا کار یحیی گل محمدی برای بازی بسیار حساس و سرنوشت‌ساز فینال لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت شود.

باید دید تدبیر یحیی گل محمدی برای خط حمله تهی از مهره پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد بود؟