مهدی ترابی در پرسپولیس تهران اتفاقی است که دو باشگاه سپاهان و تراکتور در پی کنسل کردن آن هستند و سعی می کنند ستاره نقل و انتقالات را به هر شکلی شده به سمت خود بکشانند.

پیشنهاد وسوسه کننده العربی قطر باعث شد تا مهدی ترابی قبل از آغاز دوباره لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را رها کرده و با هزار امید و آرزو لژیونر شود.

اما قطر به هیچ عنوان برای ستاره پرسپولیسی خوش یمن نبود و مصدومیت زیاد و بی مهری مدیران باشگاه قطری باعث شد تا ترابی راهی جز بازگشت به ایران نداشته باشد.

در حالی که خبر توافق باشگاه پرسپولیس تهران با مهدی ترابی مدتی است که شنیده می شود، اما از امروز خبر آغاز رسمی تلاش سپاهان و تراکتور برای جذب این ستاره و لژیونر ایرانی منتشر شده است.

طبق ادعای خبر ورزشی سپاهان حتی پا را فراتر گذاشته و علاوه بر اینکه تلاش می کند باشگاه قطری را برای خرید ترابی راضی کند، پیشنهادی ۱۰ میلیاردی برای ۱.۵ فصل به لژیونر پرسپولیسی داده است.

در اینجا بخوانید و حل کنید :

پیشنهادی اغوا کننده که می تواند هر کسی را برای امضای قرارداد سست کند، اما گویا مهدی ترابی به چیزی جز بازگشت به تیم محبوبش فکر نمی کند.

به نظر می رسد که مهدی ترابی در حال مذاکره با باشگاه العربی است تا بتواند رضایت نامه خود را برای حضور در پرسپولیس بگیرد.

احتمالا ترابی جزء اولین خریدهای پرسپولیس تهران در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران خواهد بود.

این در حالی است که یحیی گل محمدی خرید یک مدافع کارآمد را نیز در دستور کار مدیران پرسپولیس قرار داده است.

از فرشاد فرجی، ایمان سلیمی در خط دفاع و شهریار مغانلو و مهدی ترابی در خط حمله به عنوان گزینه های اصلی یحیی گل محمدی برای خرید زمستانی یاد می شوند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا