مهدی ترابی پرسپولیس و مسیری که برای بازگشت ستاره باز شد، می تواند سبب خیری باشد تا یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات زمستان دست بازتری داشته باشد.

پرسپولیس یکی پس از دیگری ستاره های خود را از دست داد تا صدای یحیی گل محمدی نسبت به این اتفاق بلند شده و دست به اعتراض بزند.

پس از جدایی بشار رسن بود که سرمربی پرسپولیس تیمش را خالی از یک بازی ساز حرفه‌ای یافت تا جایی که خیلی از بازی های مهم را اینگونه از دست داد.

بازیکنی که در زمان لازم بازیسازی کرده و مواقع لزوم توپ را نگه دارد و بازی را آرام کند، در پرسپولیس دیگر وجود نداشت.

از طرفی مهدی ترابی که مخصوصا در فصل آخر حضور خود در پرسپولیس به شدت موثر بود و همانند یک ستاره واقعی بازی های حساس و گره خورده را برای سرخ ها به اصطلاح “درمی آورد” دیگر در تیم گل محمدی نبود و به العربی پیوسته بود.

در اینجا بخوانید:

ترابی اما هیچ گاه در العربی رنگ آرامش را ندید و در ابتدای راه هفته ها برای ثبت قرارداد به مشکل خورد و سپس با مصدومیت های فراوان جایگاه خود را در نزد تیم و نظر مدیران قطری از دست داد.

هر چند ستاره پرسپولیسی در معدود بازی هایی که برای العربی انجام داد همانند یک ستاره می درخشید، اما انگار دل مدیران العربی از ابتدا هم با او نبود و به هر بهانه‌ای قصد بیرون کردن او را داشتند.

سرانجام با خرید یوسف المساکنی تونسی عملا به مهدی ترابی تفهیم کردند که جایی در این تیم ندارد و باید قرارداد خود را به صورت توافقی فسخ کند.

به نظر می رسد، که مدیران العربی سعی می کنند قرارداد ترابی را بدون پرداخت غرامت و احتمالا حتی بخشی از دستمزد به حق او، فسخ کنند.

به هر حال جدایی مهدی ترابی از العربی و بازگشت او به پرسپولیس چیزی فراتر از واقعیت به نظر می رسد و به زودی باید شاهد این اتفاق باشیم.

شنیده ها از اطراف باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که  مهدی ترابی با مدیران این تیم و همچنین یحیی گل محمدی در ارتباط است و حتی توافق اولیه را هم برای بازگشت حاصل کرده است.

باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا