مهدی طارمی حریف چلسی در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ شد، چرا که با انجام قرعه کشی مرحله یک چهارم پورتو مقابل چلسی قرار گرفت.

پس از اینکه پورتو به همراه مهدی طارمی موفق شد از سد یوونتوس پر مهره عبور کند، منتظر بود تا عصر امروز حریف خود در مرحله یک چهارم نهایی را بشناسد.

امروز و در سوئیس قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ در مرحله یک چهارم نهایی برگزار شد و تیم های حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.

علاوه بر پورتو، چلسی، لیورپول، منچسترسیتی، رئال مادرید، پاری سن ژرمن، دورتموند و بایرن مونیخ نیز تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی هستند.

با انجام قرعه کشی ، بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که به قرار ذیل است :

دیدار شماره ۱ : منچسترسیتی – دورتموند
دیدار شماره ۲ : پورتو – چلسی
دیدار شماره ۳ : بایرن مونیخ – پاری سن ژرمن
دیدار شماره ۴ : رئال مادرید – لیورپول

دیدارهای رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۱۷ و ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ و دیدارهای برگشت ۲۴ و ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ برگزار خواهند شد.

در اینجا بخوانید:

با توجه به اخراج مهدی طارمی در بازی برگشت مرحله یک هشتم مقابل یوونتوس، لژیونر ایرانی پورتو در بازی رفت یک چهارم مقابل چلسی غایب خواهد بود و در بازی برگشت می تواند با نظر کنسیسائو حریف سرسختی برای آبی های لندن باشد.

همچنین برنامه بازی های مرحله نیمه نهایی نیز به شکل ذیل است:

برنده دیدار شماره ۳ – برنده دیدار شماره ۱

برنده دیدار شماره ۴ – برنده دیدار شماره ۲

بازی های رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ و دیدارهای برگشت ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهند شد.

بازی فینال هم ۸ خرداد ۱۴۰۰ در ورزشگاه آتاتورک شهر استانبول ترکیه برگزار می شود تا پرونده فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ لیگ قهرمانان اروپا به طور کامل بسته شود.

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 2021 با مهدی طارمی