مهدی طارمی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ و یک بازی مهم و سرنوشت ساز بین پورتو و یوونتوس که می تواند آینده لژیونر ایرانی را در فوتبال اروپا متحول کند.

لژیونر موفق فوتبال ایران در پرتغال این روزها بهترین بازیکن پورتو است و در هر بازی نقشی کلیدی در گل های زده شده برای تیمش ایفا می کند.

اما حالا که مهدی طارمی به نفر اول خط حمله پورتو تبدیل شده، یک فرصت تاریخی برای او دست داده است تا در یک بازی بسیار حساس و جذاب از لیگ قهرمانان اروپا شرکت کند.

پورتو امشب و از ساعت ۲۳:۳۰ در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ در یک بازی جذاب و البته حساس میزبان یوونتوس است.

یووه نیز در خط حمله خود از کریستیانو رونالدو بهره می برد و برای طارمی از ایران فرصتی عالی به دست آمده تا خود را در مقابل او نشان دهد و درخشش روزهای اخیرش را تکمیل کند.

باید دید پورتو و مهدی طارمی می توانند در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ از پس تیم قدرتمند یوونتوس با همه ستاره های بزرگش چون کریستیانو رونالدو برآیند یا خیر؟

در آستانه این بازی واکنش های ایرانی ها به حضور طارمی در مقابل یوونتوس جالب توجه است، مخصوصا استوری مهدی مهدوی کیا که از لژیونر پرسپولیسی خواست خاطرات دوران حضورش در هامبورگ و بازی مقابل یوونتوس را زنده کند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز