مهدی طارمی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ و تقابل امشب چلسی و پورتو می توانند دوباره برای هواداران ایرانی افتخار بیافرینند، البته اگر لژیونر ایرانی بهترین نمایش خود را ارائه دهد.

مهدی طارمی پس از اینکه نیم فصل اول فوتبال پرتغال را طی کرد و در تیم پورتو جا افتاد، روزهای درخشان و رویایی را سپری کرد.

تا جایی که چیزی بیش تر از دو ماه متوالی بهترین مهاجم و حتی بهترین بازیکن پورتو و لیگ پرتغال بود.

هر چند در روز های اخیر و پس از اخراج شدن در بازی پورتو و یوونتوس فشار زیادی را تحمل کرد و تاحدودی افت کرده بود، اما در بازی اخیر تیمش مقابل توندلا دوباره گلزنی کرد تا نشان دهد خود را مهیای بازی مقابل چلسی کرده است.

امشب و در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ پورتو روی کاغذ میهمان چلسی است و با توجه به محدودیت های کرونایی باید در اسپانیا و استادیوم سویا به دیدار این تیم برود.

در اینجا بخوانید:

پورتو در بازی رفت با دو گل از چلسی شکست خورده است و چاره ای ندارد جز اینکه در بازی امشب پیروز شود، آن هم با تفاضل بیش دو گل.

بنابراین بدون شک مهدی طارمی مهاجم اول پورتو در بازی امشب لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود و این می تواند بهترین فرصت برای او باشد تا به قهرمان هواداران تیمش تبدیل شود.

البته لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران باید بداند که در بازی امشب محکوم است به اینکه از کوچک ترین فرصت ها بیش‌ترین بهره را ببرد و فقط در این صورت است که می تواند تیمش را در صعود به نیمه نهایی یاری کند.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز