مهدی طارمی مقابل ریوآوه درخشش فوق العاده ای داشت و علاوه بر اینکه دو گل ساخت و زمینه ساز پیروزی ۲-۰ پورتو مقابل حریف شد، عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز به خود اختصاص داد.

طارمی با درخشش خود در پورتو به مرد محبوب هواداران این تیم تبدیل شده و عصای دست کنسسائو بوده است.

لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران که در لیگ پرتغال چهره شده و به مرد اول این روزهای تیمش تبدیل شده است، دو ماه به عنوان بهترین مهاجم لیگ انتخاب شده است.

مهدی طارمی حتی در سال ۲۰۲۰ بیشترین تعداد گل را در لیگ برتر پرتغال ثبت کرد تا مشخص شود او حالا بهترین گلزن فوتبال پرتغال است.

در اینجا ببینید و بخوانید:

طارمی اگر به درخشش خود در پورتو ادامه بدهد و در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس و کریستیانو رونالدو عملکرد خوبی داشته باشد، در فوتبال اروپا مشتریان بزرگ تری خواهد داشت.

دیشب و در چارچوب هفته ۱۶ لیگ برتر پرتغال پورتو میزبان ریوآوه بود، در این بازی مهدی طارمی مقابل تیم سابق خود خوش درخشید و دو پاس گل داد و با عملکرد بی نظیر خود بهترین بازیکن زمین شد.

پورتو دقایق ۴۴ و ۷۴ با دو گل لوئیز دیاز و اوانیلسون که هر دو با پاس مهدی طارمی به ثمر رسید ریوآوه را ۲-۰ شکست داد و با ۳۸ امتیاز پشت سر اسپورتینگ لیسبون ۴۲ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال ایستاد.

بازی با ریوآوه پس از هفته ها اولین دیداری بود که طارمی در آن موفق به گلزنی نشد، با این حال با دو پاس گلی که داد این نقیصه را هم جبران کرد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز