مهدی طارمی این روزها به خوبی در ترکیب پورتو می درخشد و نتنها به مرد اول خط حمله این تیم تبدیل شده، بلکه چندین ماه است که بهترین مهاجم لیگ پرتغال است، از این رو دوشنبه کوئیز ۳۸ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون او اختصاص پیدا کرده است.

مهدی طارمی از بوشهر فوتبال خود را آغاز کرد و علی دایی با دیدن استعداد قابل توجه او در زمانی که در پرسپولیس بود، او را جذب کرد و انصافا کشف بزرگ اسطوره فوتبال ایران بود.

طارمی در پرسپولیس از همان روزهای نخست کیفیت بالای خود را نشان داد و به مهاجم اول سرخ های پایتخت تبدیل شد.

پس از پرسپولیس به الغرافه قطر رفت و تصمیم گرفت برای پیشرفت راه اروپا را در پیش گیرد، حتی اگر در آغاز در تیم کوچکی چون ریوآوه باشد.

در اینجا بخوانید:

مهدی طارمی در ریوآوه پرتغال به حدی خوش درخشید که در همان نیم فصل اول مورد توجه تیم های اروپایی قرار گرفت، اما تصمیم گرفت بماند و با قیمت بالاتر راهی تیم بهتری شود.

همین هم شد و لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران در پرتغال در نقل و انتقالات تابستان به تیم اول پرتغال یعنی پورتو رفت تا در چالش بزرگ تری خود را محک بزند.

طارمی در پورتو به آرامی زیر نظر کنسسائو به پیشرفت خود ادامه داد، تا جایی که حالا نه تنها بهترین مهاجم پورتو، بلکه بهترین مهاجم و بهترین بازیکن لیگ برتر پرتغال است.

مهدی طارمی اخیرا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا و بازی پورتو و یوونتوس هم خوش درخشید و گلزنی کرد تا به مرد بسیار محبوب هواداران پورتو تبدیل شود.

از این رو دوشنبه کوئیز ۳۸ رافان نیوز به مهدی طارمی اختصاص پیدا کرده است و شما با پاسخ به پنج سوال پیرامون او می توانید دانش و اطلاعات عمومی خود را پیرامون این لژیونر محبوب فوتبال ایران محک بزنید.

کوئیز ۳۸

مهدی طارمی این روزها به خوبی در پورتو می درخشد، از این رو دوشنبه کوئیز ۳۸ رافان نیوز به این لژیونر موفق فوتبال ایران اختصاص پیدا کرده است.

شما با پاسخ به پنج سوال طراحی شده می توانید اطلاعات و سرعت عمل خود را در این کوئیز محک بزنید.

موفق باشید

 

 

دیگر دوشنبه کوئیزهای رافان نیوز در اینجا