مهدی طارمی این روز ها نه تنها در پورتو بلکه در لیگ برتر پرتغال هم بی رقیب است و در ماه اخیر بهترین مهاجم و بهترین بازیکن لیگ شناخته شد و به تازگی هر دو جایزه خود را دریافت کرد.

لژیونر ایرانی پورتو در یکی دو ماه اخیر عملکرد خیره کننده ای در تیمش داشته است و هفته ای نیست که گل نزند و یا در گل های تیمش نقش نداشته باشد.

در یک ماه اخیر با مروری ساده بر بازی های پورتو می توان دریافت در بیش تر از ۹۰ درصد بازی های این تیم مهدی طارمی موفق به گلزنی شده که این نشان می دهد عملکرد او چقدر خوب بوده است.

در اینجا بخوانید:

این درخشش از دید کارشناسان و مربیان لیگ برتر پرتغال دور نمانده تا جایی که مهاجم پیشین پرسپولیس را در یکی دو ماه اخیر بهترین مهاجم لیگ برتر پرتغال دانسته‌اند.

مهدی طارمی در ماه ژانویه هم بهترین مهاجم و هم بهترین بازیکن لیگ برتر پرتغال شناخته شد، چرا که در نظرسنجی از مربیان لیگ پرتغال ۳۲ درصد آرا را به خود اختصاص داده بود.

پس از اینکه مهدی طارمی روزهای خوب اخیر خود را با گلزنی مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا تکمیل کرد، هر دو جایزه خود را که مربوط به بهترین بازیکن و بهترین مهاجم ماه ژانویه لیگ برتر پرتغال است را دریافت کرد تا افتخارات خود را تکمیل کرده باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا