مهدی طارمی یکی از مهره‌های بزرگ نقل و انتقالات تابستان در اندیشه حضور در اروپا از نام بزرگ پرسپولیس عبور کرده است و احتمالا به یکی از تیم‌های مطرح پرتغال خواهد پیوست.

مهدی طارمی که در نقل و انتقالات تابستان با پیشنهاد جدی و رسمی پرسپولیس برای بازگشت به این تیم رو به رو بود اما بدلیل حضور در فوتبال اروپا و بازی در سطح بالاتر این پیشنهاد را نادیده گرفت و از نام پرسپولیس عبور کرد.

البته طارمی پیش‌تر گفته بود، تنها تیمی که در ایران در آن بازی خواهد کرد پرسپولیس است و اگر با باشگاه‌های اروپایی به توافق نرسد به پرسپولیس برمی‌گردد. طارمی در تیم ملی از مهره‌های تاثیرگذار و کلیدی خط حمله محسوب می‌شود و در جام ملت‌های آسیا و تا قبل از نیمه‌نهایی که در مقابل ژاپن محروم بود از ارکان موفقیت تیم ملی به حساب می‌آمد.

او همچنین بازیکن مورد علاقه و اعتماد کیروش سرمربی سابق تیم ملی بود و همیشه مورد تمجید این مربی بزرگ قرار می‌گرفت. طارمی با آمدن ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال نیز در اولین بازی دوستانه با هدایت این مربی بلژیکی خوش درخشید و با زدن سه گل چهره مثبتی از خود در ذهن ویلموتس ایجاد کرد.

در حالی که مهدی طارمی چند سالی است که رویای حضور در لیگ معتبر اروپایی را در سر می‌پروراند اما تا به حال با پیشنهاد قابل توجهی رو به رو نبوده است.

امروز مدیر برنامه طارمی اعلام کرد که؛ “این بازیکن از سه باشگاه اروپایی پیشنهاد خوب دریافت کرده و با توجه به اینکه یکی از آن‌ها در سطح بالاتری قرار دارد در حال پیگیری برای نهایی کردن آن هستیم.”

از طرفی گفته می‌شود طارمی با یک باشگاه از پرتغال برای امضای قراردادی سه ساله به توافق نهایی رسیده و احتمالا بزودی به این تیم می‌پیوندد.

 

طارمی و پرسپولیس

 

 تماشای ویدئوهای طنز و سرگرمی