مهدی عبدی پرسپولیس و در پی گرفتن مسیر جدایی برای پیشرفت و بازی کردن اتفاقی است که با مخالفت یحیی گل محمدی و باشگاه مواجه شده است.

مهدی عبدی با وجود سن کم اولین بار در دربی پایتخت و مقابل استقلال توسط گابریل کالدرون برای دقایقی به بازی گرفته شد و اتفاقا خیلی زود پس از ورود به زمین گلزنی کرد و گل برتری سرخپوشان را به ثمر رساند.

پس از آن نیز با وجود فرصت های بسیار کمی که نصیب عبدی جوان می شد، او نهایت استفاده را از این فرصت ها می برد و در هر بازی و دقایق کوتاهی که به میدان می رفت برای پرسپولیس گلزنی می کرد.

در لیگ قهرمانان آسیا نیز در بازی با تیم اماراتی در آخرین دیدار مرحله گروهی در چند دقیقه پایانی به میدان آمد و گلزنی کرد.

با محرومیت عیسی آل کثیر یحیی گل محمدی مجبور شد به مهاجم جوان خود اعتماد کند و او را در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار داد.

در اینجا بخوانید:

مهدی عبدی که در این مدت نشان داده بود، مهاجم روزهای سخت و حساس و بازی های مهم است، در هر دو بازی گلزنی کرد و عملکرد درخشانی داشت.

با آغاز لیگ برتر، اما با توجه به از دست دادن ستاره ها پرسپولیس در ابتدا روی فرم نبود و مهدی عبدی نیز از فرصت ها استفاده نمی کرد.

با وجود گلزنی دوباره در دربی و مقابل استقلال، اما عبدی جوان در باقی دیدارها در رسیدن به گل ناکام بود تا دوباره راه نیمکت را در پیش بگیرد.

با پایان نیم فصل و آغاز فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران پیشنهادات خوب لیگ برتری برای مهدی عبدی که استعداد خود را در گلزنی نشان داده است، رسید تا او برای داشتن فرصت بیش تر بازی به فکر جدایی از سرخپوشان باشد.

اما یحیی گل محمدی که شناخت خوبی از مهاجم جوان خود دارد، با این انتقال مخالفت کرده است و حتی جدایی قرضی مهدی عبدی از پرسپولیس را هم به صلاح نمی داند.

از این رو باید منتظر روزهای آینده بود و دید که عبدی در نهایت چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا