مهرداد میناوند در صفحه رسمی جام جهانی قطر یاد شد و فیفا پس از درگذشت او از این پیشکسوت فقید پرسپولیسی فوتبال ایران با انتشار عکسی از او در جام جهانی ۱۹۹۸ تمجید کرد.

مهرداد میناوند یک پرسپولیسی متعصب بود که با درخشش در این تیم به سطح ملی رسید و حتی در جام جهانی و جام ملت های آسیا بازی کرد و درخشید.

در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه میناوند یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی بود و نقش مهمی در نمایش های خوب تیم ملی داشت.

پیشکسوت پرسپولیسی پس از دوران فوتبال خود بیش‌تر در کسوت کارشناس فوتبال حاضر بود و در چند سال اخیر نیز با بخش رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس ارتباط نزدیکی داشت.

شوخی های مهرداد میناوند با چهره های مطرح فوتبالی نظیر علی پروین و همچنین کری خوانی های جالب او برای استقلالی ها او را به یک چهره محبوب در بین طرفداران پرسپولیس تبدیل کرد.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که بیماری اخیر او و شرایط وخیمش پس از ابتلا به کرونا نشان داد که در بین هواداران استقلال هم شخصیت قابل احترامی دارد و جای خود را در دل های آنان باز کرده است.

دیشب بود که خبر درگذشت مهرداد میناوند منتشر شد و اهالی فوتبال را با شوک بزرگی رو به رو کرد.

واکنش های اهالی فوتبال به درگذشت میناوند ابعاد گسترده ای گرفت و هر کسی به سهم خود این ضایعه فوتبالی را تسلیت می گفت.

اما فیفا نیز به درگذشت مهرداد میناوند پرداخت و با انتشار عکسی از او در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و بازی مقابل آمریکا یاد پیشکسوت پرسپولیسی را گرامی داشت و نوشت:

مهرداد میناوند کسی است که در تنها پیروزی ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ و مقابل آمریکا با نتیجه ۲-۱، با کمک خود نقش مهمی ایفا کرده است.

روحش شاد و یادش گرامی

مهرداد میناوند در صفحه رسمی جام جهانی 2022 قطر