مهرداد میناوند درگذشت و چیزی نزدیک به یک هفته است که پیشکسوت دوست داشتنی فوتبال ایران دیگر در بین اهالی فوتبال نیست، اما یاد و خاطره او همچنان در صدر اخبار ورزشی ایران است، از این رو دوشنبه کوئیز ۳۵ رافان نیوز به این پیشکسوت فقید پرسپولیسی اختصاص یافته است.

دقیقا پنج روز پیش شامگاه ۸ بهمن ۱۳۹۹ بود که خبر بسیار تلخی از بیمارستان لاله تهران به سرعت در صدر اخبار ورزشی ایران قرار گرفت و مشخص شد مهرداد میناوند از پس کرونا برنیامده و درگذشته است.

میناوند در ۹ آذر ۱۳۵۴ در منطقه جی تهران به دنیا آمد و از همان کودکی عشق و علاقه خود را به فوتبال نشان داد.

مهرداد میناوند در ۲۰ سالگی هم به تیم ملی و هم به پرسپولیس راه یافت و نشان داد که از استعداد ویژه‌ای در فوتبال برخوردار است.

بازیکن پرسپولیس که در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه خوش درخشیده بود، لژیونر شد و مدتی را در اروپا به فوتبال مشغول شد و در ادامه در امارات و سپس به پرسپولیس برگشت.

در اینجا بخوانید:

پیشکسوت متعصب و محبوب پرسپولیس در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد و پس از آن به جرگه مربیان پیوست و چتد سالی را به عنوان دستیار در تیم های لیگ یکی فعالیت کرد.

در سال های اخیر به فعالیت رسانه‌ای روی آورد و طنازی و شوخ طبعی او مخصوصا شوخی هایش با علی پروین او را به سر زبان ها آورد و به یک فوتبالی محبوب تبدیل کرد.

با وجود علاقه شدید به پرسپولیس و کری خوانی های سنگین با استقلالی ها، اما او در بین هواداران آبی هم محبوب شد تا جایی که پس از ابتلای او به کرونا فضای مجازی پر از آرزوی سلامتی استقلالی ها برای پیشکسوت پرسپولیسی بود.

حالا دیگر مهرداد میناوند در بین ما نیست و با توجه به اینکه در آستانه پنج روزه شدن فقدان او هستیم، دوشنبه کوئیز ۳۵ رافان نیوز به این پیشکسوت فقید و محبوب اختصاص یافته است.

کوئیز ۳۵

مهرداد میناوند پیشکسوت فقید و محبوب پرسپولیسی فوتبال ایران چند روزی است که درگذشته و جامعه فوتبال را عزادار کرده است.

از این رو دوشنبه کوئیز ۳۵ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون مهرداد میناوند اختصاص یافته است.

روحش شاد و یادش گرامی …

موفق باشید

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا