از امروز اکثر خبرگزاری‌های مهم کشور خبر پیوستن مهره بزرگ نقل و انتقالات ایران مهدی رحمتی را به تیم شهر خودرو اعلام کرده‌اند.

بعد از حواشی پیش آمده برای مهدی رحمتی در بازی شهراورد با پرسپولیس این بازیکن جایگاه همیشگی خود را بین هواداران استقلال از دست داد. در ادامه فصل نیز تمام بازی‌ها را روی نیمکت نشست و حتی در زمان اخراج شفر نیز راهی به ترکیب تیم پیدا نکرد.

این اتفاقات شایعه اختلاف او با مدیران و کادر فنی استقلال را نیز بر سر زبان‌ها انداخت. از طرفی گفته می‌شود، سید حسین حسینی دروازه‌بان جوان و با استعداد استقلال که قرارداد او با اتمام فصل تمام شده تمدید قرارداد را به قرار گرفتن نام او بعنوان دروازه‌بان اول تیم منوط کرده است.

شاید همه اتفاقات مذکور را بتوان دلیلی برای تصمیم مهدی رحمتی برای جدایی از استقلال قلمداد کرد. شایعه شده است که او دیشب یعنی سه‌شنبه ۲۱ خرداد تا نیمه‌های شب مشغول مذاکره با مسئولان تیم شهر خودرو بوده است.

با آن‌ها نیز به توافقات خوبی رسیده اما جواب نهایی را به چند روز آینده موکول کرده است. امروز مربی بدنساز مهدی رحمتی با انتشار پیامی در فضای مجازی پیوستن او را به تیم جدیدش تبریک گفت تا تنور شایعات انتقال او به تیم مشهدی را شعله‌ور کند.

اما مسئولان تیم فوتبال شهر خودرو ابتدا این مذاکرات را تکذیب کردند ولی کمی بعد بصورت ضمنی مذاکراتی را با مهدی رحمتی تایید کردند. شاید دلیل آن‌ها برای تکذیب این موضوع احتمال منفی بودن جواب رحمتی و منتفی شدن انتقال او به مشهد باشد.

در هر صورت چیزی که به میزان زیادی به واقعیت نزدیک بوده، انتقال مهره بزرگ نقل و انتقالات ایران به تیم شهر خودرو است. مگر اینکه روزهای آینده وضعیت مهدی رحمتی در استقلال تغییر کرده و او را ترغیب به ماندن کند.

 

مهدی رحمتی و ترک استقلال