پیشنهاد جذاب لیدزیونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای لژیونر تیم ملی ایران میلاد محمدی به خنت بلژیک رسیده است و ملی‌پوش ایرانی فصل بعد می‌تواند در لیگ برتر انگلیس بازی کند.

میلاد محمدی با سرعت بالا و عملکرد عالی خود توانست نظر کارلوس کیروش را جلب کرده و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاضر باشد.

هر چند در جام جهانی فرصت چندانی به محمدی نرسید، اما در جام ملت‌های آسیا یکی از بازیکنان اصلی ایران بود و به وظایف خود بخوبی عمل می‌کرد.

در رده باشگاهی نیز میلاد محمدی با حضور در روسیه سعی کرد خود را به فوتبال اروپا نشاند و پس از آن به یکی از تیم‌های برتر بلژیک یعنی خنت رفت و در آنجا نیز بخوبی درخشید و تاثیرگذار بود.

همین عملکرد عالی و رو به رشد لژیونر تیم ملی ایران باعث شد پیشنهادات بسیار خوبی از سطح اول فوتبال اروپا برای او محمدی برسد و مدتی پیش بود که رسانه‌های انگلیسی از پیشنهاد نیوکاسل برای این بازیکن پرده برداشتند.

در اینجا بخوانید:

هر چند پیشنهاد نیوکاسل خیلی جدی به نظر نمی‌رسد، اما سان انگلیس امروز مدعی شد که لیدزیونایتد با ۶ میلیون پوند یک پیشنهاد جذاب برای دفاع چپ ایرانی خنت بلژیک ارائه داده است.

پیشنهادی که تمام خواسته‌های مالی تیم بلژیکی را برآورده می‌کند و می‌تواند زمینه ساز حضور میلاد محمدی در لیگ برتر انگلیس بالاترین سطح فوتبال باشگاهی جهان شود.

لیدزیونایتد بتازگی صعود خود را با مارچلو بیلسا سرمربی آرژانتینی به لیگ برتر قطعی کرده و برای حضوری موفق دنبال تقویت خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است.

از این رو ملی‌پوش ایرانی خنت که از سرعت قابل توجهی در دفاع و حمله برخوردار است و قیمت مناسبی هم دارد، مد نظر لیدزی‌ها قرار گرفته است.

پس از علیرضا جهانبخش که هنوز نتوانسته حضور موفقی در برایتون داشته باشد، میلاد محمدی می‌تواند دومین لژیونر تیم ملی ایران در سطح اول فوتبال جزیره باشد.

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز