لوییس سوارز توسط رونالد کومان از بارسلونا کنار گذاشته شده است و حالا پس از آژاکس در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ تیم‌های میلان پاری سن ژرمن و اینترمیلان هم این مهاجم اروگوئه‌ای را می‌خواهند.

رونالد کومان با آغاز کار در بارسا بلافاصله تعدادی از بازیکنان را در فهرست مازاد قرارداد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به آرتور ویدال، لوییس سوارز و یوردی آلبا اشاره کرد.

در این بین عملکرد عالی سوارز در سال‌های اخیر این بازیکن را با وجود افزایش سن و مصدومیت طولانی مدت همچنان مورد توجه تیم‌های بزرگی قرار داده است و آژاکس هلند بلافاصله پس از اعلام عدم نیاز سرمربی بارسلونا با پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی برای او اقدام کرد.

اما آژاکس تنها تیمی نیست که دنبال خرید لوییس سوارز می‌باشد. رسانه‌های اسپانیایی و ایتالیایی مدعی هستند که میلان اینترمیلان و پاری سن ژرمن هم جذب مهاجم گلزن بارسلونا را در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ دنبال می‌کنند.

در اینجا بخوانید:

از طرفی کومان نام لائوتارو مارتینز را در کنار دونی ون د بیک و اریک گارسیا در صدر لیست خرید بارسلونا قرار داده و با وجود عدم توافق مدیران بلوگرانا و نراتزوری در گذشته، قرار است دوباره مذاکرات از سر گرفته شود.

به نظر می‌رسد بارسلونا برای کاهش بند آزادسازی ۱۱۱ میلیون یورویی مارتینز، سوارز را با این بازیکن معاوضه کند. البته در صورت توافق شخصی اینتر با مهاجم اروگوئه‌ایی.

این در حالی است که آرتور ویدال نیز مورد توجه اینترمیلان قرار گرفته و احتمال قرار گرفتن او در کنار سوارز برای بازی در سن سیرو وجود دارد.

بنابراین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که شانس اینتر برای جذب لوییس سوارز بیش از سایر گزینه‌ها باشد. البته این بازیکن اعلام کرده تمایلی به بازگشت به آژاکس ندارد و تنها تیمی که توانایی رقابت با نراتزوری را دارد، پاری سن ژرمن خواهد بود.

پاری سن ژرمن در خط حمله خود ایکاردی و امباپه را دارد و تلاش برای سوارز از طرف این باشگاه کمی عجیب به نظر می‌رسد.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز