پس از تمدید قرارداد پیولی با میلان این سرمربی برای تقویت تیم خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در پی لوکاس توریرا هافبک ۲۴ ساله آرسنال است.

نتایج عالی میلان پس از کرونا با پیولی سبب شد که مدیران روسونری قرارداد این سرمربی موفق خود را تمدید کنند. هر چند پیولی عملکرد فوق العاده‌ای در میلان داشته اما نباید از نقش قابل توجه زلاتان ابراهیموویچ در این موفقیت‌ها چشم پوشی کرد.

زلاتان با بازگشت خود به سن سیرو روند رو به رشدی را در میلان کلید زد که هنوز به حرکت خود ادامه می‌دهد و روز به روز جنگنده تر و پخته تر می‌شود.

با این حال و با وجود عملکرد بسیار خوب بازیکنان میلان از جمله ربیچ، چالهان اوغلو، تئو هرناندز و اسماعیل بن ناصر، اما هنوز روسونری برای قرار گرفتن در جمع مدعیان نیازمند تقویت هر چه بیش‌تر برای فصل آینده است.

در اینجا بخوانید:

هر چند که به نظر می‌رسد سیاست جوانگرایی میلان با منتفی شدن حضور رانگنیک آلمانی با تغییراتی رو به رو شده، اما هنوز برخی از بازیکنان جوان در فهرست خرید قرمز و مشکی پوشان دیده می‌شود.

میلانی‌ها در اولین خرید تابستانی خود کالولو مدافع راست ۲۰ ساله المپیک لیون فرانسه را به خدمت گرفتند و رسانه‌های انگلیسی از تلاش این تیم برای دلوفئو وینگر ۲۷ ساله نوریچ خبر می‌دهند.

از طرفی دیروز تلگراف مدعی شد که هافبک میانی آرسنال لوکاس توریرا بازیکنی است که میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در پی اوست.

توریرا که در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر انگلیس در ۲۹ بازی برای آرسنال به میدان رفته در میانه میدان این تیم در کنار گوندوزی رابط خوبی بین دفاع و حمله توپچی‌ها به شمار می‌رود.

این بازیکن اروگوئه‌ای و ۲۴ ساله با دقت پاسی ۸۴ درصدی آن هم در میانه میدان آمار قابل توجهی در این مورد از خود بجا گذاشته است. توریرا در صورت پیوستن به روسونری‌ها برای حضور در ترکیب اصلی باید با بازیکنان آماده‌ای چون اسماعیل بن ناصر و چالهان اوغلو رقابت کند.

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز