اسکای اسپورت ایتالیا در گزارشی مدعی شد که باشگاه میلان برای تقویت خط حمله خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید جرارد دلوفئو وینگر سابق بارسلونا است.

میلان روزهای خوبی را با استفانو پیولی دنبال می‌کند و توانسته خود را به شرایط آرمانی گذشته نزدیک نماید. در حالی که قرار بود رالف رانگنیک سرمربی سابق لایپزیش فصل آینده بعنوان همه کاره میلان کار خود را با روسونری آغاز کند، اما درخشش این روزهای تیم پیولی باعث لغو این انتقال و تمدید دو سال با سرمربی ایتالیایی شد.

حالا این پیولی است که برای آینده و بازیکنان فصل بعد برنامه‌ریزی می‌کند و طبق ادعای اسکای اسپورت ایتالیا جرارد دلوفئو وینگر سابق بارسلونا و فعلی واتفورد یکی از گزینه‌هایی است که میلان برای تقویت خط حمله در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خرید او را دنبال می‌کند.

دلوفئو که سال ۲۰۱۷ را در مقطعی از فصل بعنوان بازیکن قرضی برای روسونری‌ها به میدان رفته حالا برای بازگشت به سن سیرو چراغ سبز نشان داد و به مدیران واتفورد اعلام کرده که قصد ترک این تیم را دارد.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که پیش‌تر بازیکنان جوان زیادی در فهرست خرید میلان قرار داشتند و رانگنیک در راستای یک پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری و پرورش جوانان مستعد قرار بود به قرمز و مشکی پوشان ملحق شود.

اما مشخص نیست که بدون رانگنیک و با پیولی هم این پروژه ادامه خواهد داشت یا خیر؟ فلورنتینو لوئیز بنفیکا با ۲۰ سال سن، دومینیک سوبوسلای ۲۲ ساله از سالزبورگ اتریش، توماس لماز ارایو مدافع ۱۸ ساله بنفیکا، کریستوفر آجر ۲۲ ساله از سلتیک و پائولینیو مهاجم ۱۹ ساله لورکوزن استعدادهای جوانی هستند که زیر ذره‌بین میلان برای خرید در نقل و انتقالات تابستان بودند.

از طرفی سردار آزمون ملی‌پوش ایرانی و ۲۵ ساله زنیت روسیه هم در بین گزینه‌های تهاجمی روسونری قرار گرفته و هنوز مذاکرات برای او شکل جدی به خود نگرفته است.

البته اولویت روسونری برای خرید یک مهاجم نوک در صورت جدایی زلاتان ابراهیموویچ، یوویچ مهاجم نیمکت نشین رئال مادرید می‌باشد که مذاکرات برای او از مدت‌ها پیش بین دو باشگاه رئال و میلان آغاز شده است.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز