فوتبال ایتالیا مدعی شد که باشگاه میلان ایتالیا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید ماتیاس وینا مدافع چپ ۲۲ ساله پالمیراس برزیل است.

عملکرد درخشان میلان در هفته‌های پایانی سری آ پس از کرونا باعث شده مدیران و هواداران روسونری به آینده تیمشان با پیولی امیدوار باشند. از این رو بود که قرارداد این سرمربی تمدید شد و فعالیت‌های نقل و انتقالاتی جهت دیگری به خود گرفت.

قبل از پایان فصل شنیده می‌شد مدیران روسونری بودجه‌ای در حدود ۷۵ میلیون یورو را برای نقل و انتقالات تاستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا کنار گذاشته‌اند.

اما تا به حال میلان فقط مدافع لیون یعنی کالولو ۲۰ ساله را جذب کرده و همچنان چند بازیکن جوان و آینده دار دیگر را دنبال می‌کند تا تیمی جوان و قدرتمند برای سال‌های طولانی داشته باشد.

فوتبال ایتالیا گزارش داد که میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید ماتیاس وینا مدافع چپ پالمیراس برزیل است تا در روزهای پرفشار جانشین خوبی برای تئو هرناندز داشته باشد.

در اینجا بخوانید:

از طرفی دومینیک سوبوسلای از سالزبورگ اتریش، براهیم دیاز و رودریگو از رئال مادرید، کریستوفر آجر از سلتیک، پائولینیو مهاجم ۲۰ ساله لورکوزن، جرمی بوگا ساسولو و دنیس بوانگا بازیکنان جوانی هستند که با روسونری‌ها در ارتباط بوده‌اند.

با قطعی شدن ماندگاری پیولی در سن سیرو روند جذب و انتخاب بازیکن جدید در میلان تا حدودی تغییر کرد و برای فاز تهاجمی بازیکنانی چون ممفیس دپای، سبایوس، توریرا، دلوفئو و حتی بتازگی لوییس سوارز نیز در فهرست بازیکنان مد نظر آث‌میلان دیده می‌شوند.

این در حالی است که خبرها از توافق زلاتان ابراهیموویچ با روسونری برای تمدید یک ساله قرارداد حکایت دارد. به نظر می‌رسد، پیولی قصد دارد فصل آیند با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربغ میلان را بسازد و باعث قرار گرفتن این تیم در جمع مدعیان قهرمانی شوذ.

بدون شک پایان نقل و انتقالات می‌تواند میزان موفقیت مدیران میلان در جذب بازیکنان با کیفیت را نشان دهد و باید تا آن زمان صبر کرد.

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز