میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای جذب جاشوا کینگ وینگر بورنموث رقیب منچستریونایتد و تاتنهام شده است.

منچستریونایتد از مدت‌ها پیش جاشوا کینگ را زیر نظر داشت او را بعنوان آلترناتیوی مناسب برای سانچو می‌دانست. با این حال بدلیل تمرکز روی خرید وینگر دورتموند اقدامی برای بازیکن بورنموث انجام نداده بود.

تاتنهام نیز بدلیل مشکلات مالی فعالیت خاصی در نقل و انتقالات نداشته و بازیکنی را به خدمت نگرفته است. هر چند که مورینیو بی کار ننشسته و سعی می‌کند بازیکنان جوان و ارزان قمیت را به تیم خود اضافه کند.

اما میلان مذاکرات گسترده‌ای را با بازیکنان متعددی که اکثرا جوان و آینده‌دار هستند، انجام داده و فقط با کالولو مدافع لیل قرارداد امضا کرده است.

رسانه نزدیک به باشگاه بورنموث bournemouthecho امروز مدعی شد که میلان رقیب جدید منچستریونایتد و تاتنهام برای خرید جاشوا کینگ وینگر ۲۸ ساله بورنموث در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا شده است.

در اینجا بخوانید:

  • میلان دنبال مدافع چپ پالمیراس ماتیاس وینا با ۱۰ میلیون یورو

منچستر با توجه به ناکامی در جذب سانچو تلاش خود را برای کینگ افزایش داده و گفته می‌شود پیشنهاد مالی را افزایش داده است تا در رقابت با میلان و تاتنهام ناکام نماند.

کینگ در فصل اخیر لیگ جزیره ۲۶ بازی برای بورنموث انجام داده و ۶ گل و ۴ پاس گل به ثبت رسانده است. این بازیکن با بورنموث در رده ۱۸ جدول رده بندی ایستاد و به چمپیونشیپ سقوط کرد و همین سقوط شرایط را برای جدایی کینگ آسان‌تر می‌کند.

با توجه به هموطنی کینگ با سرمربی نروژی منچستریونایتد، شیاطین سرخ از شانس خوبی برای جذب این بازیکن برخوردار هستند. باید دید میلان که علاوه بر کینگ با دلوفئو وینگر نوریچ و چند بازیکن دیگر در ارتباط است می‌تواند در رقابت با غول‌های جزیره پیروز شود یا خیر؟

البته تاتنهام که تاکنون فعالیت خاصی در نقل و انتقالات نداشته می‌تواند با قیمتی بالاتر بالاخره با یک بازیکن قرارداد امضا کند تا مورینیو نیز اولین خرید خود را انجام دهد.

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی رافان نیوز