طبق ادعای جیانلوکا دیمارزیو میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا مشتری جدید ساندرو تونالی برشا خواهد بود، بازیکنی که پیش‌تر با یوونتوس و اینترمیلان در ارتباط بوده است.

ساندرو تونالی هافبک میانی برشا بازیکن جوانی است که توانایی و خلاقیت بالای او در ۲۰ سالگی باعث شده با پیرلو ستاره سابق میلان و یوونتوس مقایسه شود، البته ظاهر تونالی نیز در این امر بی تاثیر نیست.

از این روست که یوونتوس و اینترمیلان از مدت‌ها پیش مذاکره با تونالی را آغاز کرده‌اند و سعی می‌کنند هافبک آینده‌دار ایتالیایی را به سمت خود بکشانند.

یوونتوس علاوه بر تونالی بشدت دنبال خرید آرتور ملو بود و بلاخره بتازگی توانست خرید این بازیکن را از بارسلونا با معاوضه پیانیچ نهایی کند.

اینترمیلان هم برای فصل آینده قصد دارد خود را تقویت کند و بتازگی خرید اشرف حکیمی را از رئال مادرید قطعی کرده است.

در اینجا بخوانید:

حتی مدتی پیش از توافق نهایی اینتر با ساندرو تونالی خبرهایی منتشر شده بود که با گذشت چند روز کم رنگ شد و حالا جیانلوکا دیمارزیو مدعی شده میلان هم مشتری جدید هافبک برشا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پس از یوونتوس و اینترمیلان است.

میلان فصل آینده کلیه امور فنی خود را به رانگنیک خواهد سپرد و ۷۵ میلیون یورو را نیز برای خرید بازیکن در نظر گرفته است.

بازیکنان جوان زیادی با میلان لینک شده‌اند و روسونری‌ها قصد دارد با سرمایه‌گذاری روی جوانان آینده‌دار و مستعد همانند طرحی که لایپزیش در زمان رانگنیک انجام داد، آینده خود را تضمین کنند.

از این رو بود که مدیران میلان سراغ رانگنیک رفته‌اند و گفته می‌شود که با این سرمربی هم به توافق نهایی رسیده‌اند. قرار است رانگنیک با اتمام فصل جاری سری آ کار خود را رسما با روسونری آغاز کنند.

میلان مذاکرات خود را با تونالی آغاز کرده و می‌خواهد با خرید او خاطره ستاره‌ای مانند پیرلو را زنده کند. باید دید در نهایت کدام تیم ایتالیایی در خرید پیرلوی جدید فوتبال ایتالیا موفق خواهد بود.

این در حالی است که بارسلونا نیز شرایط خرید این بازیکن را دنبال می‌کند.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز