میلان و اودینزه در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا و در شبی که زلاتان ابراهیموویچ در ترکیب روسونری حضور نداشت به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

تیم فوتبال میلان دیشب و از هفته بیست و پنجم سری آ در حالی میزبان اودینزه بود که با توجه به ستاره های خود نظیر هاکان چالهان اوغلو و زلاتان ابراهیموویچ شب خوبی را در فاز تهاجمی سپری نکرد.

در بیست دقیقه ابتدایی بازی دو تیم کار خاصی انجام ندادند و پس از آن اولین موقعیت بازی برای میلان و با حرکت براهیم دیاز ایجاد شد که توپ در نهایت با واکنش دروازه بان حریف رو به رو شد.

کمی بعد اودینزه هم فرصت خوبی داشت که دروازه روسونری را باز کند، اما ضربه والی نستروفسکی با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۰ کاستلیخو خود را به محوطه جریمه اودینزه رساند و ضربه او با واکنش خوب موسو همراه شد تا نیمه را دو تیم بدون گل زده به پایان برسانند.

نیمه دوم را اودینزه با یک حمله خطرناک آغاز کرد و ضربه نستروفسکی از روی خط دروازه توسط رومانیولی برگشت داده شد.

در حالی که میلان جریان بازی را در اختیار گرفته بود و عملکرد بهتری داشت، دقیقه ۶۸ اودینزه به گل رسید و کار روسونری را در خانه سخت کرد.

رودیگو بکائو با یک ضربه سر روی ارسال کرنری از سمت راست، به لطف اشتباه عجیب دوناروما دروازه میلان را باز کرد.

پس از این گل حملات میلان شدت بیش‌تری گرفت و پس از اینکه چند موقعیت این تیم به شکل های مختلف از دست رفت و بازی هم رو به پایان بود، دقیقه ۹۷ میزبان صاحب یک ضربه پنالتی شد.

فرانک کسیه پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق گل تساوی را برای میلان زد تا این تیم از شکست خانگی مقابل اودینزه در سری آ ایتالیا فرار کند.