میلان و اینترمیلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا به دیدار هم رفتند و در شبی که زلاتان ابراهیموویچ یک گل زد و در آغاز نیمه دوم اخراج شد، این نراتزوری بود که در نهایت به پیروزی ۲-۱ دست یافت.

میلان و اینترمیلان در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا در سن سیرو به دیدار هم رفتند.

هر دو تیم بازی را آرام و متعادل آغاز کردند و بازی هیجان چندانی نداشت. با این حال دقیقه ۳۱ در یک رفت و برگشت توپ و روی ضربه سر سوالیهو میته توپ به زلاتان ابراهیموویچ رسید و او نیز با یک حرکت کوتاه و ضربه‌ای تمام کننده گل اول بازی را برای روسونری به ثمر رساند.

پس از این گل روند آرام و متعادل بازی ادامه داشت و در پایان نیمه اول درگیری زلاتان و لوکاکو یک کارت زرد برای دو بازیکن به همراه داشت.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم باز هم با وجود آهنگ سریع بازی خطری روی دروازه‌ها به وجود نیامد، تا اینکه روی یک درگیری برای توپ در میان زمین بود که زلاتان ابراهیموویچ با دریافت کارت زرد دوم، دقیقه ۵۸ از بازی اخراج شد تا کار برای میلان بسیار سخت شود.

پس از این اتفاق بازیکنان اینترمیلان ابتکار عمل را به دست گرفتند و دقیقه ۷۱ صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

لوکاکو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تمام کننده بازی را به تساوی کشاند. در ادامه هم شاگردان کونته بیش تر از میلان بازی را در اختیار داشتند و هر چه به دقایق پایانی نزدیک‌تر می شدند، بر شدت حملات خود افزودند.

سرانجام دقیقه ۹۷ روی یک ضربه ایستگاهی زیبا از اریکسون دروازه تاتاروسانو برای دومین بار باز شد و در ادامه فرصتی برای جبران نتیجه توسط روسونری وجود نداشت.

نهایتا میلان در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و در شب گلزنی و اخراج زلاتان ابراهیموویچ مقابل اینترمیلان شکست خورد و از مسابقات حذف شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا