میلان و بنوونتو در هفته سی و چهارم سری آ به دیدار هم رفتند و این زلاتان ابراهیموویچ و یاران در روسونری بودند که به پیروزی ۲ بر ۰ دست یافتند.

تیم فوتبال میلان پس از شکست تلخ هفته قبل مقابل لاتزیو در هفته سی و چهارم سری آ میزبان بنوونتو بود.

روسونری بازی را بهتر آغاز کرد و در حالی که هنوز شش دقیقه از آغاز این بازی نگذشته بود که به گل اول دست یافت.

یک حرکت تیمی خوب در نهایت با پاس سالماکرز به چالهان اوغلو رسید و او نیز به خوبی با یک ضربه تمام کننده میلان را پیش انداخت.

پس از این گل هم بازی در اختیار میلان بود و بنوونتو حرفی برای گفتن نداشت، تا اینکه دقیقه ۳۰ شوت خطرناک و از راه دور تئو هرناندز با واکنش خوب سنگربان میهمان دفع شد.

تا پایان نیمه اول میلان همچنان تیم برتر میدان بود، اما درخشش دروازه‌بان بنوونتو به این تیم اجازه نداد به گل برسد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم جریان بازی متعادل شد و حتی این بنوونتو بود که دقیقه ۵۳ با ضربه یاگو فالکه می توانست به گل برسد، اما این توپ راهی به دروازه دوناروما پیدا نکرد.

در ادامه میلان دوباره بر بازی مسلط شد و دقیقه ۶۰ تئو هرناندز ابتدا با یک پاس عمقی زلاتان را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد و پس از برگشت توپ خود دروازه خالی بنوونتو را باز کرد و اختلاف را دو برابر کرد.

بعد از این گل بنوونتو سعی کرد حداقل اختلاف را کاهش دهد، اما در این امر موفق نبود و در پایان با نتیجه ۲ بر ۰ از میلان شکست خورد.

با این پیروزی میلان ۶۹ امتیازی شد و موقتا در رده دوم جدول رده بندی سری آ قرار گرفت و منتظر لغزش آتالانتا برای تثبیت جایگاه خود خواهد بود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا