میلان در فصل آینده با تقویت خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا قصد حضوری قدرتمند دارد و در این راستا به وینگر سنت اتین دنیس بوانگا فکر می‌کند.

استفانو پیولی فصل را با میلان رویایی به پایان رساند، تا جایی که مدیران روسونری از استخدام رانگنیک منصرف شده و با او برای دو سال دیگر تمدید کردند.

پیولی سعی می‌کند فصل آینده را با قدرت آغاز کند تا با تداوم موفقیت‌های اخیر یکی از مدعیانی فتح سری آ باشد. از این رو تلاش مدیران میلان برای پوشش نقاط ضعف و همچنین سرمایه‌گذاری روی جوانان آینده‌دار ادامه دارد.

پس از اینکه مدافع ۲۰ ساله لیون کالولو اولین خرید میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا لقب گرفت، حالا از تلاش روسونری برای خرید هافبک هجومی و وینگر توانمند خبر می‌رسد.

در گزارشی که خبرگزاری فرانسوی le10sport منتشر کرده، آمده است میلان دنیس بوانگا وینگر ۲۵ ساله و گابنی سنت اتین را برای تقویت خط حمله خود در فصل آینده در نظر گرفته است.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که از دلوفئو مهاجم نوریچ و دومینیک سوبوسلای بازیکن سالزبورگ اتریش نیز برای این منظور نام برده می‌شود. البته خرید بازیکن تنها به فاز تهاجمی ختم نمی‌شود و روسونری برای تقویت فاز دفاعی خود نیز برنامه دارند.

فلورنتینو لوئیز هافبک دفاعی ۲۰ ساله بنفیکا از جمله بازیکنانی است که مدیران سن سیرو بشکل جدی در تلاش برای او هستند و همچنان امیدوارند که بنفیکا را راضی به این انتقال کنند.

بنفیکا برای هافبک جوان خود چیزی در حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون یورو می‌خواهد و میلان بیش‌تر از ۲۰ میلیون یورو را منصفانه نمی‌داند، با این حال تلاش روسونری همچنان برای هافبک آینده‌دار پرتغالی ادامه دارد.

از دیگر اهداف میلان در تابستان ۲۰۲۰ می‌توان به میلیک، یوویچ، متئو پسینا، مویس کین، باکایوکو، بن گادفری، ممفیس دپای و جرمی بوگا اشاره کرد.

در این بین نیکولا میلنکوویچ مدافع فیورنتینا نیز یکی از اهداف اصلی آث‌میلان برای استحکام خط دفاع در فصل آینده است مشخص نیست با بودجه ۷۵ میلیون یورویی تا چه حد اهداف قرمز مشکی پوشان دست یافتنی خواهد بود.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز