در هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا تساوی میلان مقابل اسپال با نتیجه ۱-۱ رقم خورد.

میلان در هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا در زمین اسپال به دیدار این تیم رفت. میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۳ در اولین موقعیت جدی بازی در شلوغی جلوی دروازه میلان توسط ماتیا والوتی به گل رسید.

پس از این گل میلان به آرامی بر بازی مسلط شد و با چند ضربه از بیرون محوطه جریمه توسط ربیچ و چالهان اوغلو دروازه حریف را تهدید کرد، اما هیچ کدام از این توپ‌ها راهی به دروازه اسپال پیدا نکرد.

در حالی که میلان نسبت به میزبان برتری نسبی داشت، بر خلاف جریان بازی اسپال دقیقه ۳۰ با یک شوت بسیار دیدنی و از راه دور توسط سرجیو فلوکاری به گل دوم هم رسید.

میلان حملات خود را با شدت پیش‌تری دنبال می‌کرد و دقیقه ۳۷ با ضربه چالهان اوغلو روی پاس عرضی ربیچ به گل هم رسید، اما داور به کمک VAR این گل را بدلیل آفساید ربیچ مردود کرد.

پس از این اتفاق بازی متعادل‌تر شد، و تا پایان نیمه اول با وجود برتری نسبی میلان، اتفاقی روی دروازه‌ها رخ نداد و تنها اتفاق ویژه بازی اخراج دقیقه ۴۳ مارکو دی آلساندرو بازیکن اسپال بود.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم اسپال با یک یار کم‌تر از همان ابتدا عقب نشست و سعی کرد با بستن فضاها از ایجاد موقعیت میلان جلوگیری کند.

روسونری نیز با وجود مالکیت بالا نمی‌توانست موقعیت گلی ایجاد کند. اما بالاخره دقیقه ۷۹ لیائو در محوطه جریمه اسپال صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه اختلاف را کاهش داد

میلان تمام تلاش خود را برای جبران گل‌های خورده می‌کرد و دقیقه ۸۶ ضربه ایستگاهی زلاتان ابراهیموویچ از کنار دروازه حریف بیرون رفت.

بالاخره دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده بازی در نیمه دوم، روی ارسال الکسیس سالماکرز، مدافع اسپال دی فرانچسکو ویکاری با یک تکل اشتباه دروازه خودی را باز کرد و بازی مساوی شد.

نهایتا میلان با تساوی ۱-۱ مقابل اسپال در هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا متوقف شد و دو امتیاز مهم را از دست داد.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز